Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Вход
  Реєстрація

Ладижинська громадська рада підписала Меморандум про створення еко-індустріального парку на території Ладижинського промислового вузла

http//lad.vn.ua/rada/uploads/images/default/31381283_18298090383408_5989871415178821632_n.jpg
Громадська організація "Ладижинська громадська рада" та Київська міська галузева організація роботодавців "Центр ресурсоефективного та чистого виробництва" підписали Меморандум про співробітництво відповідно до якого головною метою є створення на території Ладижинського промислового вузла еко-індустріального парку.
Про це повідомив голова ради управління ГО "Ладижинська громадська рада" Андрій Скакодуб зазначивши на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук наступне:

Цитата:
"Підписали Меморандум про співпрацю з Київською міською інноваційною галузевою організацією про спільну роботу щодо створення еко-індустріального парку в місті Ладижин та навколишніх громадах. В світі таких парків створено 45. В Україні не існує жодного. Проаналізувавши ситуацію з екологією в місті в світлі реформи децентралізації та сучасних викликів України вважаємо створення еко-індустріального парку головною стратегією не тільки розвитку головного промислового та екологічно забрудненого центру Вінниччини, а і дуже важливою задачею держави в цілому. Маємо через цей проект вирішити проблему екології в нашому регіоні, залучення інвестицій, сталий розвиток Ладижинської агломерації. вирішення соціально-економічних питань, зменшення використання ресурсів та рівень викидів. Попередньо Ладижинська міська рада чомусь вирішила вважати недоцільним реалізацію нашого проекту, хоча мова іде про десятки мільйонів доларів інвестицій, про що говорить місцева влада в нашому місті. . Але скепсис влади ми подолаємо і маємо знайти аргументи за цей проект."

Відповідно до підписаного Меморандуму сторони розуміють концепцію Еко-Індустріального парку як ефективний інструмент задля досягнення всебічного та стабільного розвитку промисловості в рамках дотримання виконання Цілей сталого розвитку ООН та статей Паризької угоди.

Діяльність Сторін базуватиметься на реалізації рекомендацій Доповіді «Міжнародна основа для еко-індустріальних парків» від 23 січня 2018р., що була прийнята спільно Групою Світового банку, Організацією Об'єднаних Націй з промислового розвитку та Німецьким товариством міжнародного співробітництва. Сторони підтримують положення Доповіді щодо забезпечення економічного зростання за умов зменшення споживання усіх видів ресурсів та зменшенні негативного впливу на навколишнє середовище водночас зі зростанням можливостей для задоволення соціальних потреб населення.

Створення Еко-індустріального парку сприятиме покращенню умов на ринку праці в регіоні, підвищить ефективність використання ресурсів та забезпечить підвищення продуктивності виробництва, а також позитивно вплине на активність інвесторів.

1268_risunok_87.jpg (328.9 Kb)
9587_risunok_88.jpg (326.81 Kb)98_risunok_89.jpg (355.81 Kb)6773_risunok_90.jpg (296.8 Kb)
29.04.2018
Автор: admin

Обновлено 8.11.2018 - 17:24