Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Вход
  Реєстрація

Як нас в Бершадь продали.

7337_voit.jpg (40.89 Kb)
Петро Войт

Всі пам'ятають, як Валерій Іваноеич Коломейцев оббивав пороги Вінниці і Києва , щоб Ладижин отримав статус міста обласного підпорядкування.
Честь і хвала йому за це, бо запрацювала своя податкова, свій суд , відділ освіти, які ще недавно були в Тростянці і жителям Ладижина доводилось на "перекладних" добиратись до райцентру.
Місто ставало самостійною адміністративною одиницею зі своїм бюджетом , а мер -хазяїном.
Та потім щось пішло не так...Зник ЗФП, цегельний завод, хлібозавод . Без боротьби за міське майно і робочі місця. Без супротиву.
Це при тому, що у Валерія Ів. снігу зимою не випросиш чи метр землі для громади.
"Курочка Ряба" оточила наше місто смердючим зашморгом, Лад.ТЄС засипає золою і кислотним дощем, але ніяких рухів з боку міськради на захист жителів не помітно.
Особливо коли ел.станцію викупив Ахметов. Мер став мовчазним і скромним ...
Щось сталося з нашим мером . Він втратив інтерес до міста і керує ним по телфону.
Чи свій "інтерес" він уже задовільнив?
Замість того, щоб об'днати навколишні громади і стати міжрайонним центром зі своєю потужною економікою і і бюджетом в чверть мільярда гривень, місто стало "безбатченком". Якось непомітно почали мінятись вивіски на установах, поліція-Бершадський філіал, пенсійний фонд - від Бершаді, податкова -гайсинська...
Сталою одиницею залишається мер і його вірний секретар Бучко.
А для жителів м. Ладижин - залишився пам'ятний знак на в'їзді до міста, що ми пока не в Бершаді , і табличка, - "Ладижинська міськрада".
Залишилась іще одна установа, де можна ділити державні кошти - міська лікарня .
Та вже була спроба 25 жовтня на позачерговіф сесії міськради, нахрапом, без обговорення навіть з депутатами віддати хірургію, гінекологію, пологове відділення і декілька інших відділень, куди б ви думали? Вірно - в Бершадь , у місто з 15-тимільйонним бюджетом..
Це , витягнувши нас із двох сусідніх районів-Гайсинського і Тростянецького , до яких по 18-кілометрів і віддати під Молдавію і Одеську область за 50 кілометрів.
Здається це безглуздим , що не витримує ніякої критики , крім одного аргументу : цьго добиваються висуванці з Бершаді, -
Матвієнки і Заболотні, які є давніми друзями нашого президента і в які досить послідовно обіюють інтереси свого рідного району. Оце і весь секрет цієї "рехворми".
А наші інтереси, дорогі ладижинці, їм до "лампочки " ......
Просто нас уже раніше продали як кріпаків , разом з містом..
На 3-є листопада на сесію міськради знову винесено питання про "реформу" нашої лікарні.
Оце наш останній шанс показати , що ми не кріпаки безмовні і відстояти лікарню для себе, своїх дітей і онуків.
Приходьте до міськради на 10-у годину 3-го листопада.
Поборемось за свої права . Може прийдеться палити шини...
29.10.2017
Автор: admin

Обновлено 29.10.2017 - 19:54