Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Вход
  Реєстрація

Сталий розвиток Вінниччини неможливий без сучасної транспортної інфраструктури

vasiliev.jpg (142.16 Kb)
Юрій Васільєв, заступник голови ради управління ГО "Ладижинська громадська рада"

Національна Рада регіонального розвитку вийшла з пропозиціями доповнити план перспективного розвитку Вінницької області на 2019-2021 роки.

Від громадської організації «Ладжинська громадська рада»були внесені наступні пропозиції:
1. Дорога «Ладижин-Ладижинські хутори» - реконструкція з твердим покриттям.
2. Будівництво мосту через річку Південний Буг між селом Губник та селищем Губник.
3. Реконструкція (электрифікація) ділянки залізничної дороги «Вапнярка –Христинівка».

9 квітня відбулась телефонна розмова з працівниками центрального офісу «Ради регіонального розвитку» під час якої було повідомлено про те, що внесені пропозиції було взято до розгляду. Але прикметним є те, що реалізація таких проектів залежить в більшості від місцевої влади, яка формує суспільний запит.

Всі ці проблеми з транспортним забезпеченням Ладижинського промислового вузла та населених пунктів Гайсинського та Теплицького районів досить серйозно стримує економічний розвиток, прямим чином впливають на матеріальне становище наших співгромадян і унеможливлюють реалізацію програми сталого розвитку цілого ряду населених пунктів.

Вказані пропозиції можуть бути доповнені вашими пропозиціями. Так, актуальними для міста Ладижин є, наприклад, після утеплення житлових будинків обладнання системи гарячого водопостачання цирк насосами (гаряча вода в крані через 3-5 секунд), обладнання теплопунктів регуляторами температури в залежності від температури повітря в навколишньому середовищі, повернення патрулювання міста на вулиці міста. Чекаємо ваших пропозицій.

Контакти зі мною з приводу поставлених питаньта можливої реалізації таких проектів за тел. 0975102196 або через через е-мейл drofa11@i.ua

14.04.2019
Автор: admin

Обновлено 14.04.2019 - 17:55