Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Вход
  Реєстрація

Хто винен? Невістка. Про медичну реформу по-ладижинськи.

http//lad.vn.ua/eco/uploads/images/autor/thumb/skakodub1.jpg
Андрій Скакодуб

В останньому номері комунальної газети "Нове місто" з*явився матеріал "У Ладижині катастрофічно не вистачає медиків", в якому мер дає свої коментарі. Стаття скандальна, позаяк мер по суті відкрито всіх "посилає" через свої меседжі дуже далеко, знімаючи з себе відповідальність за ті процеси, що зараз відбуваються в ладижинській лікарні. Сюжетна лінія така. Начальник пологового відділення прийшов до профільного заступника мера по медицині пана Ткачука та повідомив, що роди приймати без лікаря-неанотолога він не може, внаслідок чого піддався критиці та обструкції зі сторони мера за таку нахабність.

В статті в маси видаються наступні меседжі:

- « в Ладижині гостра проблема з медичними кадрами» ( з нового року викинуто та звільнено з лікарні півтори сотні медиків);

- «їхати в Ладижин лікарі відмовляються» ( а ми ж їм квартири в інфекційному відділенні пропонуємо);

- існує загроза народжувати в ладижинському пологовому ( єдиний лікар-неанотолог звільнився з нового року);

- в проблемах ладижинської лікарні винні автори медичної реформи, колишній головний лікар пан Альчук та начальники відділень лікарні ( а до цього 17 років в Ладижині була сама краща лікарня, сама краща медицина, самий кращий головний лікар, за кілька місяців все сталось, як у казці про попелюшку);

- Тільки Ткачук і Коломєйцев не сиділи склавши руки і рятували лікарню ( нагадаю, що перший профільний зам, який готував реалізацію медичної реформи в Ладижині, а другий мер, який шість раз обирався мером використовуючи медичну риторику для накопичення політичного капіталу та власне який пролобіював фактичну ліквідацію лікарні, не порадившись з громадою на громадських слуханнях та медиками).

Такі меседжі говорять, про кілька речей.

По-перше, цар «забронзовєл» і реально не відчуває землі під ногами, не розуміючи чи навіть дуже добре розуміючи, що саме він взяв кілька місяців тому персональну відповідальність за ліквідацію лікарні та створення двох нових медичних закладів, пролобіювавши в грубій формі через бездухих та «конструктивних» депутатів ці дебільні рішення, які власне і запустили всі процеси в лікарні.

По-друге, це початок "політичної агонії" кращого мера України, який ніц не контролює жодних процесів в місті починаючи від проблеми безпритульних тварин і гральних закладів і закінчуючи медициною та житлово-комунальною сферою, перекладаючи провину та негаразди на кого-завгодно, тільки не на себе і свою команду. Коли мер називає нахабством ситуацію за якої начальник відділення лікарні прийшов на прийом до профільного заступника по медицині зі своїми проблемами і говорить про його персональну відповідальність за відсутність кадрів, то це називається нічим іншим, як агонія. Саме міський голова брав на роботу двох нових керівників медичних закладів не оголосивши навіть публічного конкурсу та не створивши комісії.
То хто ж має нести відповідальність за знищення ладижинської медицини?

Перефразуючи назву статті « У Ладижині катастрофічно не вистачає лікарів» можна сказати, що в «Ладижині катастрофічно не вистачає розуму у мера та його команди».

П\С. Саме цікаве, що внаслідок дебільної медичної реформи «по-ладижинськи» найбільше постраждали пенсіонери, які молились на мера 17 років і мало не били поклони, зробивши з нього ікону.

2634_risunok_69.jpg (212.02 Kb)
0183_risunok_70.jpg (210.09 Kb)1082_risunok_71.jpg (289.71 Kb)

7684_risunok_69.jpg (80.9 Kb)

9797_risunok_70l.jpg (126.45 Kb)9095_risunok_71.jpg (177.06 Kb)
16.03.2018
Автор: admin

Обновлено 16.03.2018 - 21:09