Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Вход
  Реєстрація

Автоматизованій системі контролю атмосферного повітря в Ладижині бути!

vasiliev.jpg (142.16 Kb)
Юрій Васільєв, заступник голови ради управління ГО "Ладижинська громадська рада"

Громадська організація "Ладижинська громадська рада" ось вже кілька років намагається реалізувати проект "Автоматизована станція контролю атмосферного повітря в м. Ладижин", яким передбачено спостереження за станом повітря і попередження критичних ситуацій, що негативно впливають на здоров’я людей та стан інших живих організмів через встановлення стаціонарної станції та мобільних пунктів в м. Ладижин та виведення цієї інформації на інтернет-ресурс.

До цього були отримані негативні відповіді з посиланянм на відсутність коштів на реалізацію проектів від Ладижинської міської ради та Вінницької обласної ради.

Але знайдено розуміння важливості цього проекту з новопризначеним директором Ладижинської ТЕС Ігорем Петровичем Снєгіним. Як випливає з листа, Ладижинська ТЕС здійснює пошук варіантів реалізації запровадження автоматизованої системи спостереження за станом атмосферного повітря.

Є сподівання, що такий проект буде реалізовано і відповідне позитивне розуміння його важливості буде і у чиновників та депутатів , які вирішують долю екологічних коштів.

6382_risunok_51.jpg (83.33 Kb)6382_risunok_51.jpg (83.33 Kb)
14.04.2019
Автор: admin

Обновлено 14.04.2019 - 18:14