_

Міський голова Ладижина оголосив про старт об’єднання громад навколо Ладижина

https//encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbnANd9GcRKyIfsLopWmcthiqE2gUzTWyp82k6V2eDdtRyKBjoTkoVBgfeN

Міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев звернувся до мешканців сусідніх громад, які бажають об’єднатись із громадою міста Ладижина. У ньому очільник міста оголосив кроки, які мають пройти громади сіл для успішного влиття в громаду Ладижина.

Про це повідомило комунальне радіо Лада ФМ.

"Ми зможемо разом із вами, дотримуючись букви закону пройти цю процедуру. Я не знаю який буде результат, але ми повинні дотриматись процедури, щоб ваше бажання приєднатися до Ладижина, стати членами славної громади міста, було в результаті виконано",- сказав Валерій Коломєйцев.

Для об’єднання громад, за його словами, потрібно прийняти відповідні рішення сільських рад, та рішення Ладижинської міської ради, пройти громадські слухання, як у селах так і у місті. При цьому, за оцінками Валерія Коломєцева, процедура об'єднання громад Ладижина та сіл Тульчинського чи Гайсинського району, які знаходять поряд з містом, займе близько трьох років.

Також він визначив відповідальну особу у апараті виконкому з приводу надання відповідної інформації активістам сіл, які бажають розпочати процес об’єднання громад.

"Начальник юридичного відділу Ладижинського міськвиконкому цими питаннями займається і сьогодні я ще раз наголосив. що вона відповідає за ту інформацію яку вона повинна надати мешканцям цих сіл для того, щоб ми на громадських слуханнях зробили ті кроки які необхідні згідно чинного законодавства",- каже міський голова.

Нагадаємо, що громадська організація «Ладижинська громадська рада» оголосила про початок проведення консультацій з ініціативними групами територіальних громад, що знаходяться поблизу міста Ладижин щодо проекту створення Ладижинської міської територіальної громади в складі щонайменше 20 населених пунктів Тростянецького, Теплицького, Тульчинського, Гайсинського та Немирівського районів.

В заяві крім всього йшла мова про те, що міський голова самостійно, без консультацій з громадськістю, ставить хрест на створенні нової територіальної громади, а сільські населені пункти, які історично, економічно, територіально та культурно належать до Ладижина ( таких пунктів до двох десятків) заганяють під районні центри всупереч волі самих громад.

Заява міського голови Ладижина є досить обережною, а тому однозначно стверджувати про підтримку створення великої ладижинської громади з його сторони не можна, так само не можна передбачити рішення Ладижинської міської ради з цього приводу.
Опублікував Arhip, 26 июня 2015
  • 0

Додати коментар

Імя:
E-Mail:
Коментар:
Введіть код: *
captcha


Адмінпанель