Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А Ладижинська громадська рада виступає за об’єднання територіальних громад навколо Ладижина

Ладижинська громадська рада виступає за об’єднання територіальних громад навколо Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9928_dec.jpg

ГО «Ладижинська громадська рада» оголошує про початок проведення консультацій з ініціативними групами територіальних громад, що знаходяться поблизу міста Ладижин щодо проекту створення міської агломерації, - ладижинської міської територіальної громади в складі щонайменше 20 населених пунктів Тростянецького, Теплицького, Тульчинського, Гайсинського та Немирівського районів.

Читайте: Заява з приводу об’єднання територіальних громад

В Україні починає реалізовуватися закон, що надає змогу добровільно об`єднуватися територіальним громадам. Однак, перші спроби провести такі об'єднання вже натикаються на певний опір з боку обласних та районних чиновників, які бачать цей процес зовсім по-іншому.

Зокрема, така ситуація склалася і в Ладижині, де міський голова самостійно, без консультацій з громадськістю, ставить хрест на створенні нової територіальної громади, а сільські населені пункти, які історично, економічно, територіально та культурно належать до Ладижина ( таких пунктів до двох десятків) заганяють під районні центри всупереч волі самих громад.

Громадська організація «Ладижинська громадська рада» проаналізувавши всі «за» і «проти», враховуючи звернення кількох громад сільських населених пунктів, що знаходяться біля Ладижина, вирішила надати консультаційну та юридичну підтримку ініціативним групам територіальних громад, які мають бажання об’єднати свою територіальну громаду в нову територіальну громаду, - ладижинську міську агломерацію.

В процесі створення ладижинської міської агломерації буде створено тимчасовий координаційний центр, а тому приймаються будь-які пропозиції щодо фінансової, інтелекутальної, організаційної підтримки.

Координатор проекту - Андрій Скакодуб ( 097 22 950 22), пресс-секретар проекту- Олена Червончук (096 48 51 658), е-мейл: sobor24321@ukr.net

Громадська організація «Ладижинська громадська рада»

4 червня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 944 Коментарів: 23
Написав: bodya 7.06.2015 - 15:04
Приємно спостерігати як бандерівські підстилки
aleksandr
nina
partisan
La-la-La-la
Arhip
piatkovskiy
OstapBender
гризуться між собою на цьому поганенький ресурсі як павуки в банці!
Написав: Roshen 7.06.2015 - 17:49
Шо за бред? Какая агломерация? Скакодуб упав з дуба?
Написав: piatkovskiy 7.06.2015 - 19:19
bodya,
Даремно ти приписуешь мене до бандерлогів.
Я виступаю за вільну від бандерівців Україну.
А ресурс поганенький, бо адмін піарить самого себе , замісь того щоб викладати просто новини, так вони є, Скакодуб припідносить їх , щоб показати громадськості, що кращого за нього кандидата на мера годі й шукати.

Тому й придумує якісь примарні агломерації. Вони нікому не потрібні. А суть цієї майданівської реформи винищити села, довести людей до відчаю, а відповідальність звалити на місцеву владу.
Тому- хто бажає більше приєднати до ладижина сіл, буде відповідати за погіршення нашого становища. Ладижинці самі мають вибирати кого брати до нас , а кого ні. Бо прийдеться їм робити дороги, вести туди газ та водогін, а яка Ладижину з цього користь?
В нас що, всі вулиці асфальтовані, чи всюди працює вуличне освітлення?
Добре що в Скакодуба все є під боком, і газ і вода й вулиця овітлена, та щей мер йому дорогу відремонтував, а жив би він на Щорса чи Чапаева, то міг би тільки мріяти, а Заводська, Робоча,Шкільна, Почтова ? Коли їх черга? В 2045 році?
Написав: La-la-La-la 7.06.2015 - 21:05
bodya, а где и на каком ресурсе еще можно пообщаться на наболевшие темы и предложить тебе
УБИТИ В СОБI МОСКАЛЯ.
Написав: Wanch 7.06.2015 - 21:13
В процесі створення ладижинської міської агломерації буде створено тимчасовий координаційний центр, а тому приймаються будь-які пропозиції щодо фінансової, інтелекутальної, організаційної підтримки.
***********************************************************
Дело в том,что в Верховнау Раду подан проект, в котором
наши области Украины хотят переделать под волости, из районов, которые есть, сделать половину меньше, окружные села совместить или "сбить" в кучу и сделать один центр,
(ну, пусть это будет Ладыжин).
Так вот; упразднятся все сельские Советы, будут уволены председатели, секретари и служащие. Сёла вообще останутся без руководителей села, потому что будет "міська агломерація".
Вообще Правительство Страны хочет упразднить все области на волости или что-то подобное.
Сейчас в селах полный дерибан! После "ОБЪЕДИНЕНИЯ" с населённых пунктов исчезнут больницы, исчезнет та маленькая власть, к которой обращаются сельские жители и люди начнут вымирать, потому что бабок-повитух нет, а роды принимать будет некому. Четыре района собьют в кучу и до роддома нужно будет добираться за 200 км. Да это ещё не всё! Готовится новое положение; теперь болеть нельзя, потому что за приём к врачу нужно будет платить!!!
Докторов отпускают в "СВОБОДНОЕ ПЛАВАНИЕ". Кто как сможет, так на нас и будет зарабатывать. От лечебниц государство хочет отказаться!
Но дело в том,что проект обо всем этом есть! Но его не знают, как воплотить!!??? Никто, ни Президент, ни Премьер, ни Верховная Рада, ни консультанты НЕ ЗНАЮТ, как правильно эти новшества ввести в жизнь.
Так что голосуем...
Написав: piatkovskiy 7.06.2015 - 21:44
Народ уже на осенних выборах должен показать место нынешней власти. И сколько такие вот Скакодубы не показывали бы рейтинг Яценюка выше, чем он получил на прошлых выборах. И ни в коем случае не голосовать за Скакодубов, Сутиков и их выдвиженцев, а также за Народный Фронт. Иначе ни у нас , ни у наших детей не будет будущего.
За год майдановской власти Украина потеряла 600 000 рабочих мест.А Скакодуб и гоп компания продолжают нападки на два самых крупных предприятия в городе. Все эти громадские рады и антинародные центры играют на руку кремлю и лично Путину. И на кровавые деньги засылают нам агентов, чтобы убить нашу промышленность и сельское хозяйство.
Новым мером должен стать несомненно промышленник, человек знающий как зарабатываются деньги и способный провести экономию средств и направление их на прокладывание дорог, освещение улиц, строительство объездной дороги вокруг Ладыжина, мусороперерабатывающего завода и новых детских садиков.
Сутик вообще не подходит на пост мера! Он завалит всё!
Мы вернёмся в 19, а то и 18 век. Не будет делаться даже то, что делается сейчас. Его нужно даже выгнать из рады любой ценой. Иначе весь город станет одним собачьим притоном.
По-поводу Скакодуба можно дискуссировать, но Сутика - ни за что!
Написав: bodya 7.06.2015 - 22:15
La-la-La-la, Рекомендую тобі фашист, убийся!
Написав: La-la-La-la 7.06.2015 - 22:27
bodya, поздравляю!
Вот и ты:
гризуться між собою на цьому поганенький ресурсі як павуки в банці!
Написав: Wanch 7.06.2015 - 22:40
Ребята! Ну почему вы на хороших людей выливаете помои?
Да пускай попробуют подтвердить свой рейтинг на выборах.
Мы то ведь и так в пропасти, куда уж хуже! Да и тема здесь об
"АГЛОМЕРАЦИИ!" почти что как: - АНГЛОАМЕРИКАНИЗАЦИИ!!!И выше я дал раскладку, что это такое (примерно).Пусть, как пишет Ла-Ла-Ла, погрызутся в банке!!!
А нам почему бы не расширить тему об объединении районов в один конгломерат или как там эта хрень называется?
Написав: Arhip 7.06.2015 - 22:51
lad.vn.ua/blog/skakodub/povidomlennya-dlya-vsih-zacikavlenih.html
Шановні, хто не читав, перечитайте. Мої думки з цього приводу не змінились. В самому страшному сні не бачу себе мером Ладижина, тому можете заспокоїти себе і мера-заочника, який приїздить в місто двічі на місяць, щоб зібрати конверти, щоб не переживав.
Написав: bodya 7.06.2015 - 22:51
La-la-La-la, хочу до тебе довести, фашист, що я не є бандерівец як ви ... і буду намагатися всіма силами що-б ви нарешті перегризли одне одному свої глибокі глотки !!!!biggrin
Написав: Arhip 7.06.2015 - 23:08
Щодо агломерації, яка по факту на сьогодні в стадії формування еволюційним шляхом. Після будівництва другої черги вона сформується остаточно. Ладижин та навколишні села, особливо там, де є Наша Ряба, вже є складовими частинами агломерації. Обєднання громад там, де такі агломерації вже природньо сформувалось, є ідеальним варіантом, позаяк трудові, соціальні, економічні, транспортні та інші зв*язки вже сформувались достатьно. Крім того, порахувавши коефіцієнт розвитку агломерації (ладижинської) ми побачили, що за обєднання він буде становити в любому випадку більше одиниці, тому така громада (агломерація) має перспективи для розвитку.
Також раджу уважно читати. В заяві іде мова про консультації, поки що, а не об*єднання, тобто об*єднанню повинна передувати серйозна роботу по прогнозуванню, збору інформації та аналітична робота. Головне, що держава не говорить -це економічні важелі. Саме обєднання без економічних важелів (податки, майно, право розпорядження землями за межами населених пунктів і т.д.) нічого не дає і нічого не змінює. Хто може сьогодні сказати. який бюджетний розподіл податків буде після реформи за бюджетами? на скільки зростуть бюджети? Скільки громада отримає коштів на розвиток інженерно-транспортної інфраструктури і т.д.
Щодо спротвиу мера та його команди об*єднанню, то тут все просто.
Вкрадуть менше, однозначно, а адміністрування стане складнішим, керувати містом -це не керувати районом. Вони реально оцінюють свої шанси, - це не їх рівень. Далі, - збільшиться об*єм роботи. Хто ж хоче за ті самі гроші працювати більше? Це не для команди мера. Ще один момент, - мер поки що не"просік", як можна відмити на такій грмоаді бабло, наново вигадувати всі схеми відмивання. Для чого? Все налагоджено, всі пригодовані. Сьогодні все працює, як єдиний механізм, а нова грмоада -це нові вибори і невідомо, як можуть скластись вибори в цій ситуації.
Написав: bodya 7.06.2015 - 23:39
Arhip, О! А що таке ?! Видалив мій коментар .... Правда очі коле? А де демократія? Адже Україна це Європа! Або 1937 настав? !!!
Написав: piatkovskiy 8.06.2015 - 06:35
Дулю з маком виотримаєте, а не гроші на розвиток. Центр скине на наші плечі сіл 10, а може 15 і майте. А навіщо вони нам?
Одне діло найближчі- Заозерне, Василівка, Дмитренки, Бубнівка, Басаличівка, Степашки, Харпачка, Лад.Хутори. Там живуть ладижинці, мають дачі. Або люди цього села їдуть на роботу, базар чи в магазини. Вони найближчі до нас.І деякі з них мають інфраструктуру. А навіщо нам всі інші?
Це ж прийдеться з ними ділитися нашим бюджетом.
А що ми отримаемо взамін? Розвалені корівники?
Хто прагне приєднати якомога більше сіл, або ворог нашого міста, або розраховує жити за чужий рахунок, або просто дурень!
Написав: Wanch 8.06.2015 - 08:12
Arhip,
...щодо проекту створення міської агломерації, - ладижинської міської територіальної громади в складі щонайменше 20 населених пунктів Тростянецького, Теплицького, Тульчинського, Гайсинського та Немирівського районів.
*** *** *** *** ***
Интересно! А вы будете спрашивать руководство этих районов;
СОГЛАСЯТСЯ ЛИ ОНИ на эту "ЕВРОАМЕРИКАНИЗАЦИЮ!???
Ведь там тоже много начальничков держатся за портфель и отмывают денежки. Для того, чтобы всех "обаранить" нужно иметь согласие "баранов". Или вы считаете, что только одни умные?
А ведь piatkovskiy прав; в селах абсолютно всё разрушено,
села на стадии вымирания. Это в Заозерном (Тульчинский р-н),
живут торговлей в Ладыжине на базаре и в других, которые поблизости. А кто заглядывал в дальние села?
Да если будет эта АГЛОМЕРАЦИЯ (слово же придумали!),то и Ладыжину будет ПЕСЕЦ! Свыше найдут "рычаги управления", чтобы и Ладыжин раздерибанить.
Когда села процветали, то, чтобы их разграбить при приватизации, разогнали колхозы и совхозы, которые по своему устрою по хозяйствованию были лучшими в мире.Было всё;
и мясо, и молоко, и хлеб, и люди богато жили.
Разграбили! Теперь хотят добить то что осталось!
Им не нужно население! Им нужна освободившаяся земля.
А как это сделать? Просто! Соединить все в кучу,отобрать у людей права на землю, на торговые точки, на медицинскую помощь (потому что все пункты закроют), а больного за десятки километров не на чем доставить,да и помощь то будет платная. Нет денег - подыхай! А где крестьянин деньги возьмет?
Ладыжин думает, что первый такой умный. А Тростянец, а Тульчин, а Гайсин? Что, там нет умников? И они ждут, когда присоединят их к Ладыжину! А вы не подумали, что может Ладыжин присоединят к Жмеринке!!! И туда переедет руководство в новый офис, больница,и даже дендропарк!
Школы закроют, или из четырех оставят две, потому что на учителей не будет выделено денег и так далее.
Базар тоже закроют, некому будет торговать,все в Жмеринку поедут! И будем жить по Европейски.
Тогда и мера не нужно будет обзывать и придумывать клички, потому что его не будет, будет в Жмеринке АГЛОМЕРАЦИЯ по Еврамерикански.
Написав: OstapBender 8.06.2015 - 09:10
bodya, ти такий класний! Прямо таки антифашист. Так сильно хочеш, щоб до нас прийшла Росія?
Написав: bodya 8.06.2015 - 10:03
OstapBender, Це ми зараз в Росії майже пів населення України зараз на заробітках там! Це наші брати а ти й інші фашисти тільки остаточно розвалюєте країну, і жадайте крові, упирі ...
Написав: OstapBender 8.06.2015 - 10:11
bodya, серйозно? В мене не має ні одного знайомого, які там на заробітках. Ти правий, це ми анексували Кубань і допомагаємо ополченцям Зеленого Клину.
Написав: bodya 8.06.2015 - 11:59
OstapBender, Іншого від тебе почути і не очікував. Цілуй дупу своєму нофому фюреру Ярошу. Між іншим хунта,(так звана "нова влада"), вже нещадно розігнала за допомогою таких нацистських молодчиків як ти людей на майдані! До речі бабі nine зараз там саме місце!biggrin
Написав: OstapBender 8.06.2015 - 12:16
bodya, ти хоч знаєш, що таке хунта? У нас при владі військові? Термін "хунта" більше підходить до Росії, там точно при владі силовики. Так що говори, але на заговарюйся.
Написав: Wanch 8.06.2015 - 21:46
Хунта политическая

Итак, хунта – испаноязычное слово, появившееся в обиходе политиков с 16 века. Оно означало оппозиционный совет, комитет или комиссию в правительстве. Из мировой истории видно, что хунта действует в интересах определенного, довольно немногочисленного слоя населения – радикально настроенной финансовой олигархии и крупных собственников. Так было в 30-х годах 20 века в Испании. Тогда несколько партий реакционного, фашистского и монархического толка объединились и под руководством генерала Франко воевали против Испанской республики. Одержав победу, "партия франкистов”, получившая название "Испанская фаланга традиционалистов и хунт национал-синдикалистского наступления", стала правящей партией, все остальные партии были запрещены.
Написав: nina 9.06.2015 - 09:49
bodya, ты прав в этой жизни у каждого своё место, у одного на Общенациональном майдане, а у другого у "рыжих" под хвостом, носом к отверстию!Правда деньги для другого не воняют.
Написав: OstapBender 11.06.2015 - 15:53
Коломєйцев ніколи на це не піде. В разі об"єднання навколо міста громад, як у випадку з Лукашівкою, він втратить перевагу у вигляді ладижинського пригодованого електорату. Тут все просто.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль