Завантаження. Почекайте будьласка...

Проблема собак на станции

Прошу осветить проблему с собаками на нашей станции. Я работаю на Ладыжинской ТЕС. Месяц назад администрация распорядилась запретить кормить собак, которые жили у нас в том или ином цеху. В случае нарушения запрета из зарплаты могут снять премию, посему это нарушение дисциплины. Что плохого в том, что собаки мирно жили на станции и охраняли её. За месяц собаки стали агрессивными и уже успели покусать работника станции, начали обживать окраины нашего предприятия. Администрация придумала какие-то инструктажи с нами. Неужели они решат проблему? Вот и выходит, что администрация высосала из воздуха проблему и теперь получила реальную. Помогите разобраться в этом вопросе.
13 березень 2015 | | Автор:vita | Переглядів: 8374 Коментарів: 2
Написав: Arhip 13.03.2015 - 18:48
Спробуємо задати питання перс-службі Ладижинської ТЕС з приводу того чи є проблема з безпритульними тваринами на Ладижинській ТЕС і як її намагаються вирішити.
Написав: fox 28.03.2015 - 12:06
Шановний дописувач! Ця собака яка вкусила людину ніколи не голодна,тільки трошки якись дивний.І як деякі собаки і люди він рахує що це була його територія.Ось і вкусив.І коли ми йдемо на автобус,то по дорозі зустрічаєем багато інших собак,які також нас обгавкують(поки слава Богу не вкусили).І давайте не говорит що вони мирно жили.Це станція робоча,а не хата або вулиця.І людина повина пройти спокійно,без ексцесів

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль