Завантаження. Почекайте будьласка...

Дорiжки,тротуар

Дякую тим, хто зробив пiшохiднi бетоннi дорiжки, але чому справа зупинилася?
Пам"ятаю, що на якихось зборах (ще року 2010), де був присутнiй наш мер, постало питання про оновлення тротуару. Мер пообiцяв усi дорiжки поробити. Усi радiли, що почався процес. Дорiжки справдi зробили зручнi, рiвнi, широкi. Проте НЕ всi. Мене особливо турбують обдертi , болотистi ( у дощ, вiдлигу) стежки бiля густозаселених 50-51 буд., де знаходиться Вiддiл освiти, редакцiя "Нового мiста", садочок "Казка" та поряд "Росинка".
Можна сказати, що тротуар попiд огорожу "Казки" та 52 буд. знаходиться в жахливому станi. Машин там багато, тому, забираючи дитину з садочка не можна зiйти на узбiччя, а з дитячим вiзочком взагалi важко розминутися.
Прошу продовжити оновлювати пiшохiднi дорiжки.
5 лютий 2015 | | Автор:Олена | Переглядів: 2332 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль