Завантаження. Почекайте будьласка...

Дорiжки,тротуар

Дякую тим, хто зробив пiшохiднi бетоннi дорiжки, але чому справа зупинилася?
Пам"ятаю, що на якихось зборах (ще року 2010), де був присутнiй наш мер, постало питання про оновлення тротуару. Мер пообiцяв усi дорiжки поробити. Усi радiли, що почався процес. Дорiжки справдi зробили зручнi, рiвнi, широкi. Проте НЕ всi. Мене особливо турбують обдертi , болотистi ( у дощ, вiдлигу) стежки бiля густозаселених 50-51 буд., де знаходиться Вiддiл освiти, редакцiя "Нового мiста", садочок "Казка" та поряд "Росинка".
Можна сказати, що тротуар попiд огорожу "Казки" та 52 буд. знаходиться в жахливому станi. Машин там багато, тому, забираючи дитину з садочка не можна зiйти на узбiччя, а з дитячим вiзочком взагалi важко розминутися.
Прошу продовжити оновлювати пiшохiднi дорiжки.
5 лютий 2015 | | Автор:Олена | Переглядів: 849 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? Ладижинську громадську раду було ініційовано в Глобальному договорі ООН Ладижинську громадську раду було ініційовано в Глобальному договорі ООН В Лукашівці ініціювали створення громадської організації «Зелена Січ» В Лукашівці ініціювали створення громадської організації «Зелена Січ» «Новини Ладижина» провели квест на міському ринку та автовокзалі «Новини Ладижина» провели квест на міському ринку та автовокзалі «Новини Ладижина» спільно з Народним центром екологічного контролю запустили екологічний сайт «Новини Ладижина» спільно з Народним центром екологічного контролю запустили екологічний сайт  Новини Ладижина спільно з «Ладижин -2030» запустили новий інтернет-проект Новини Ладижина спільно з «Ладижин -2030» запустили новий інтернет-проект Громадськість Ладижина взяла участь у виїзних семінарах з сільських практик на Західній Україні Громадськість Ладижина взяла участь у виїзних семінарах з сільських практик на Західній Україні Ладижин відвідав відомий політик Олег Тягнибок Ладижин відвідав відомий політик Олег Тягнибок Ладижин стане центром громад Вінниччини, де будуть реалізовуватись 17 цілей ООН Ладижин стане центром громад Вінниччини, де будуть реалізовуватись 17 цілей ООН Скандал навколо стоянки для «білих людей» біля мерії набирає обертів Скандал навколо стоянки для «білих людей» біля мерії набирає обертів Депутати та міський голова  провалили створення Ладижинської об’єднаної територіальної громади (відео) Депутати та міський голова провалили створення Ладижинської об’єднаної територіальної громади (відео) Позачергова сесія Ладижинської міської ради від 29 травня 2017 року Позачергова сесія Ладижинської міської ради від 29 травня 2017 року Учениця музичної школи здобула перше місце на всеукраїнському конкурсі Учениця музичної школи здобула перше місце на всеукраїнському конкурсі Громадськість створила координаційний центр стратегічного розвитку «Ладижин -2030» Громадськість створила координаційний центр стратегічного розвитку «Ладижин -2030»

Логін
Пароль