Завантаження. Почекайте будьласка...

Дорiжки,тротуар

Дякую тим, хто зробив пiшохiднi бетоннi дорiжки, але чому справа зупинилася?
Пам"ятаю, що на якихось зборах (ще року 2010), де був присутнiй наш мер, постало питання про оновлення тротуару. Мер пообiцяв усi дорiжки поробити. Усi радiли, що почався процес. Дорiжки справдi зробили зручнi, рiвнi, широкi. Проте НЕ всi. Мене особливо турбують обдертi , болотистi ( у дощ, вiдлигу) стежки бiля густозаселених 50-51 буд., де знаходиться Вiддiл освiти, редакцiя "Нового мiста", садочок "Казка" та поряд "Росинка".
Можна сказати, що тротуар попiд огорожу "Казки" та 52 буд. знаходиться в жахливому станi. Машин там багато, тому, забираючи дитину з садочка не можна зiйти на узбiччя, а з дитячим вiзочком взагалi важко розминутися.
Прошу продовжити оновлювати пiшохiднi дорiжки.
5 лютий 2015 | | Автор:Олена | Переглядів: 2389 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль