Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, RSS-Ladyjin Звіт начальника Ладижинського МВ Євгенія Соловейчука

Звіт начальника Ладижинського МВ Євгенія Соловейчука

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1134_img_0459.jpgЗвіт начальника Ладижинського МВ Євгенія Соловейчука


Фактично чотири місяці працівникам Ладижинського міського відділу міліції доводиться працювати в умовах складної суспільно-політичної ситуації, яка склалася в державі та високого рівня політичної активності громадян.
Головним нашим завданням в цих умовах було і залишається не допустити ескалації конфлікту, грубих порушень громадського порядку та зіткнень між громадянами різних політичних поглядів.
Загалом по області криміногенна ситуація залишається складною. Вона ускладнилась певною активізацію кримінальних елементів, що відображається в учиненні зухвалих кримінальних правопорушень. З початку року в 2,5 рази збільшилась кількість особливо тяжких злочинів (183 проти 77), а це умисні вбивства (19 проти 13), розбої (22 проти 11), грабежі.
Залишаються не розкритими ряд таких резонансних злочинів, які висвітлювались в засобах масової інформації.
І хоча на території обслуговування Ладижинського МВ таких злочинів не зареєстровано, ми також працюємо в рамках оперативно-розшукових заходів над встановленням винних осіб, для того, щоб вони понесли справедливе покарання, передбачене Законом.
Характеризуючи криміногенну ситуацію в Ладижині перш за все слід відзначити, що в цілому вона є стабільною і не ускладнилась з 22 листопада, з часу коли розпочалися масові заходи, пов’язані з євроінтеграційними процесами та невдоволенням громадян щодо діяльності владних структур.
З початку року, порівняно з аналогічним періодом минулого року, спостерігається зменшення кількості зареєстрованих кримінальних правопорушень, не скоєно жодного умисного вбивства, розбійного нападу та інших резонансних злочинів. Зареєстровано лише одне пограбування, особу, яка його вчинила ми встановили.
На даний час, активніше переважної більшості міськрайвідділів області працюємо над встановленням осіб, які вчиняють кримінальні правопорушення, тобто над розкриттям злочинів, відсоток розкриття складає майже 83 % (по області 28%).
Активізували профілактичні заходи, посилили протидію кримінальним правопорушенням, пов’язаним з незаконним обігом наркотичних засобів. Задокументовано 9 фактів наркозбуту, всі злочинці заарештовані та очікують вироків судів.
Однією з основних причин криміногенного напруження в державі є велика кількість незаконної зброї, яка опинилась на руках у населення, і в першу чергу під час захоплень будівель органів внутрішніх справ.
Зокрема, лише у Львівській області в міліцейському арсеналі не вистачає 638 пістолетів, 43 автомати Калашникова, 6 гвинтівок та близько 3 тисяч набоїв.
Зазначу, що в нашій області фактів викрадення зброї немає, але виключити наявність у громадян незаконної зброї не можу. Тому, користуючись нагодою, хочу звернутись до населення з проханням добровільно здати вогнепальну зброю, боєприпаси, вибухові речовини та спеціальні засоби.
Нами задокументовано 2 факти незаконного поводження зі зброєю у тому числі один факт вилучення у місцевого жителя 1 магазину з 30 набоями до автомата Калашнікова, детонатор та тротилову шашку вагою 106 грамів.
З 1 квітня на території держави буде проводитись місячник добровільної здачі зброї. Наголошую, що якщо громадянин добровільно здає зброю, то ніякої відповідальності він не несе.
Пріоритетним завданням для нас органів внутрішніх справ є забезпечення охорони громадського порядку та громадської безпеки.
З початку року працівниками міського відділу виявлено 511 адміністративних правопорушень, з них 129 за появу та розпиття спиртних напоїв у громадських місцях, 60 за дрібне хуліганство, 14 фактів насильства в сім’ї. Майже половина правопорушень виявлена працівниками Державтоінспекції 210 з них 44 випадки керування в нетверезому стані.
Не можу не наголосити на ефективності залучення представників громадських формувань та населення до забезпечення охорони громадського порядку спільно з працівниками міліції.
Ми будемо і надалі продовжувати роботу в цьому напрямку, належним чином співпрацювати і залучати представників громадських формувань
Тому, хочу подякувати членам громадського формування «Дружина» та бійцям «Самооборони» відмітити і їх допомогу у підтриманні належного громадського порядку, що підтверджується і громадянами міста та статистичними даними.
Так, з початку року спостерігається зменшення кількості вчинених кримінальних правопорушень у громадських місцях.
Однак для забезпечення охорони громадського порядку на вулицях міста цілодобово, враховуючи і збільшення населення і нестабільну ситуацію в країні, на даному етапі значно б краще та ефективніше було залучення до цієї ділянки роботи працівників міліції, основним завданням яких є - забезпечення охорони громадського порядку.
Тому в котрий раз звертаюсь до депутатів з проханням звернутись до МВС з клопотанням про введення до штатної структури посад патрульно-постової служби міліції.

м. Ладижин 28.03.2014

Начальник Ладижинського МВ Соловейчук Є.С.


Євгеній Соловейчук запевняє жителів міста, що працівниками міського відділу міліції і надалі буде проводитись така ж ефективна та планомірна робота у протидії злочинності, забезпеченню правопорядку на території обслуговування.
29 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 792 Коментарів: 6
Написав: pasa28 29.03.2014 - 23:46
Громадське формування "Дружина" я особисто бачив лише 1 раз за 10 років! ПИТАННЯ-нащо нам це формування? - для галочки.
Написав: nina 29.03.2014 - 23:55
Для того, щоб рижому було яко мога легше гроші відмивати!Міська ж рада фінансує цей проєкт!
Написав: pasa28 29.03.2014 - 23:57
можна хоча б приблизні цифри
Написав: nina 29.03.2014 - 23:59
Це державна(рудого)таємниця. Це як жінка сходила наліво! Фіг хто дізнається, як що сама комусь не похвалиться!
Написав: оксана 31.03.2014 - 13:10
громадське формування потрібне нашому місту, так як я особисто бачила, як вони разом з міліцією затримували осіб які порушували громадський порядок в той час як я з дитиною сиділа на площі і дуже рада що моя дитина побачила що розпивати спиртні напої заборонено і це відповідно наказуємо!
Написав: KrisBlutenstein 5.04.2014 - 22:54
pasa28, 120 тис. грн. щорічно. якщо не помиляюсь

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль