Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Влада Ладижина витратить більше півмільйона гривень на очищення прибережних смуг

Влада Ладижина витратить більше півмільйона гривень на очищення прибережних смуг

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3827_dscn2939.jpg

Ладижинська міська рада 31 липня "розіграла" 580 тис. грн із міського бюджету на очищення прибережних смуг і виположуванням ярів та балок на території міста. Про це повідомляє Lada.FM

Йдеться про послуги, пов’язані з видаленням твердих побутових відходів та винесення об’єктів забруднення з прибережних смуг річок П.Буг, Сільниця та р. Бабина Річка на міське сміттєзвалище та з улаштування дренажних та водопропускних пристроїв для автомобільних та пішохідних доріг, майданчиків, пов’язані з засипкою і виположуванням ярів, балок в міста Ладижин, села Лукашівка. Загальна вартість цих двох угод складає 395 тис. грн.(без ПДВ).

Переможцем цих тендерів став місцевий підприємець Терещук Василь Васильович. Згідно даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Василь Терещук має право на 19 видів підприємницької діяльності, у тому числі оптова торгівля квітами та рослинами, залізними виробами, водопровідним і опалювальним устаткованням і приладдям до нього та підготовчі роботи на будівельному майданчику, знесення, а також збирання небезпечних відходів.

Окрм того, у ході торгів було укладено угоду із ПП «Магнолія» на послуги з улаштування каналізаційних колодязів, оголовків, лотків, пов’язані з засипкою і виположуванням ярів, балок в м. Ладижин, с. Лукашівка. Вартість угоди складає 185 тис. грн.

Власником ПП «Магнолія», за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, є Максим Клеймьонов. Варто зазначити, що профільною діяльністю даного підприємства є громадське харчування недержавних організацій. Підприємство зареєстроване 08.09.2004 у місті Ладижин по вул. Піонерська, 15, та має статутний капітал у 100 грн.

Усі вище перелічені роботи згідно умов тендерів повинні бути виконані протягом цього року.

4 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 524 Коментарів: 2
Написав: Pyatkovskiy 4.08.2014 - 23:43
Если не собрать отходы, то скоро станем помойкой! В местах отдыха людей на берегах, да и не только мусора полным полно. И культура отдыхающих, оставляет желать лучшего, многие думают наверное ,что в следующем году здесь они уже отдыхать не будут. Хорошо было бы если бы этот Терещук ещё и штрафовал тех кто разбрасывает бутылки и прочее по этим балкам ,ярам и тд. И вообще не мешало бы и выделить деньги на установку мусорных контейнеров в местах массового скопления отдыхающих и организовать оттуда вывоз мусора. На защиту окружающей среды, сохранение флоры и фауны из природоохоронных денег можно и больше выделить , чтобы хоть немножко улучшить состояние речек и прибережной зоны!
Написав: nina 5.08.2014 - 11:20
Не нужно никого штрафовать и контейнеры ставить не нужно. Так как сейчас легче отмывать деньги. Посмотрите в лесу за переездом, где в прошлом году активисты так красиво провели субботник по уборке территорий около дач, сейчас захламлено в три раза больше чем было до уборки. Какая-то свинья вывалила полтонны домашнего мусора прямо нам под ноги. Там и одежду для бомжей можно подобрать и даже мягкую игрушку и это в 20 метрах от входа в лес. Все видят посапывают. Думаю хороший материал для субботника, т. е. для очередного отмыва денег.Такое ощущение что кто-то выполняет заказ местной власти, замусоривает, чтобы властям можно было прокричать, как они чисто убирают город.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль