Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Интервью Виборча комісія в Ладижині продовжує працювати незважаючи на рішення облради

Виборча комісія в Ладижині продовжує працювати незважаючи на рішення облради

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0415_vibori.jpg

Комісія по проведенню позачергових виборів депутата обласної ради по 61 виборчому окрузі у Ладижині продовжує свою роботу незважаючи на рішення обласної ради не виділяти коштів для проведення голосування, повідомляє Lada.FM

Нагадаємо, у п'ятьох виборчих округах Вінницької області, постановою обласної виборчої комісії, були призначені позачергові вибори депутатів до Вінницької обласної ради замість тих, що на останніх позачергових виборах пройшли до Верховної ради.. Дату проведення виборів призначили на 22 лютого 2015 року.

Але, 16 січня на засіданні позачергової 31-ї сесії Вінницької обласної ради, депутати вирішили скерувати 1 млн. 600 тис. грн., які передбачалися для проведення позачергових проміжних виборів до резервного фонду з можливістю подальшого розподілу.

На думку депутатів, кошти, які плануються скерувати на проведення довиборів, варто направити на першочергові потреби територіальної громади, зокрема, на галузь охорони здоров’я, освіти і територіальної оборони області.

Таке рішення депутати вважають політично виправданим, тому що восени цього року планується проведення місцевих виборів відповідно до чинного законодавства. За це рішення проголосувало 78 депутатів обласної ради.

З таким рішенням депутатів не погодився голова обласної виборчої комісії Олександр Рекало. Він заявив, що відмова від виборів - це порушення закону. В зв'язку з цим обласна рада має готуватися до низки судових позовів.

Тим часом міська виборча комісія в Ладижині продовжує працювати незважаючи на фактичне безгрошів'я. Місце знаходження – сесійна зала Ладижинської міської ради, режим роботи – з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18 .00 години.

Як повідомила голова Ладижинської міської виборчої комісії Віра Васенко, з 19 січня розпочався процес висування кандидатів у депутати який триватиме 34 дні. Бажаючі стати депутатом повинні внести грошову заставу у розмірі 469 гривень.

«Обласна виборча комісія призначила проміжні вибори на 22 лютого по п’яти округах. З них 61-ий виборчий округ знаходиться на території Ладижинської міської ради. Оскільки він на нашій території, - задіяна у цей процес і міська виборча комісія. Відповідно до календарного плану, який склала обласна виборча комісія, - висування кандидатів у депутати розпочинається за 34 дні до виборів згідно до Закону, тобто – з 19 січня 2015 року. Своїх кандидатів шляхом самовисування висувають місцеві організації і партії, громадяни України. Завершується процедура висування за 10 днів до початку виборів. Реєстрація кандидатів в обласні виборчі комісії завершується до 28 січня 2015 року включно. Згідно зі статтею Закону про вибори № 42.1 грошова застава кандидатами у депутати вноситься у розмірі 469 гривень», - пояснила Віра Васенко.

Нагадаємо, до виборчого округу №61 входять вулиці: Будівельників, Докучаєва, Наконечного, Шевченка, Гоголя, Польова, Ентузіастів, Мічуріна, Котовського, Шкільна, Б. Хмельницького, Поштова, Набережна, Базарна, Коцюбинського, Горького, Колгоспна, Кірова, Механізаторів, Слобода, Сонячна, Пирогова, Південна, Суворова, Чапаєва, Щорса, К. Маркса, Садова, Островського, Свердлова, Кутузова, Дзержинського, Братів Петрунів, Леніна, Заводська, Робітнича, Тиха, Пасічна, Петровського, Будьонного, Жовтнева, Молодіжна, Набережна, Першотравнева, Піщана, Шевченка, Гранітна та провулки: К. Маркса, Садовий, Тихий, Робітничий, Піщаний.
21 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 724 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль