Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Верховна Рада змінила межі міста Вінниці

Верховна Рада змінила межі міста Вінниці

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4598_vru.jpg

У середу, 13 травня Верховна Рада України підтримала проект постанови «Про зміну і встановлення меж міста Вінниця і Вінницького району Вінницької області» (№2803). За таке рішення проголосувало 245 народних депутатів.

Згідно постанови, до Вінниці додадуться 158,20 га земель, Агрономічної сільської ради, 425,03 га земель – Бохоницької, 947,35 га від Вінницько-Хутірської сільської ради, 495,19 га – Луко-Мелешківської сільської ради, 332,35 га Стадницької сільської ради, 1134,39 гектара земель Стрижавської селищної ради та 956,46 гектара земель, що знаходяться у віданні Якушинецької сільської ради.

Територію міста Вінниці планують затвердити загальною площею 11316,97 гектара, Вінницького району – 91035,54 гектара.

Читайте також: Незабаром до міста Вінниці приєднають майже п'ять тисяч гектарів земель
14 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 653 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль