Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Верховна Рада змінила межі міста Вінниці

Верховна Рада змінила межі міста Вінниці

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4598_vru.jpg

У середу, 13 травня Верховна Рада України підтримала проект постанови «Про зміну і встановлення меж міста Вінниця і Вінницького району Вінницької області» (№2803). За таке рішення проголосувало 245 народних депутатів.

Згідно постанови, до Вінниці додадуться 158,20 га земель, Агрономічної сільської ради, 425,03 га земель – Бохоницької, 947,35 га від Вінницько-Хутірської сільської ради, 495,19 га – Луко-Мелешківської сільської ради, 332,35 га Стадницької сільської ради, 1134,39 гектара земель Стрижавської селищної ради та 956,46 гектара земель, що знаходяться у віданні Якушинецької сільської ради.

Територію міста Вінниці планують затвердити загальною площею 11316,97 гектара, Вінницького району – 91035,54 гектара.

Читайте також: Незабаром до міста Вінниці приєднають майже п'ять тисяч гектарів земель
14 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 663 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль