Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада В новому складі виконкому старі-нові обличчя з оточення Валерія Коломєйцева

В новому складі виконкому старі-нові обличчя з оточення Валерія Коломєйцева

4004_3186_v2.jpg (169.42 Kb)Стали відомі прізвища тих, хто увійде до нового складу виконавчого комітету Ладижинської міської ради. Проект відповідного рішення розміщено на сайті Ладижинської міської ради.

За законом персональний склад виконкому на сесію подає міський голова, а депутати повинні підтримати його пропозиції, тому вже 25 грудня Ладижин отримає новий склад виконавчого органу Ладижинської міської ради.

Жодних сюрпризів не передбачається, адже виконком буде сформовано Валерієм Коломєйцевим зі старих-нових кадрів. Так, кількісний склад виконкому буде складати включаючи міського голову 15 осіб з яких 11 осіб будуть представлені зі старого виконкому і 3 нових. Це начальник відділу освіти Юрій Журба, директор заводу РМЗ Сергій Шайдюк та приватний підприємець Юрій Сирватка. Опинились за бортом начальник відділу міської ради Сергій Стоян, приватний підприємець Таїсія Патраманська та вчитель інформатики Тетяна Бондарець.

Отже склад виконкому на наступне скликання Ладижинської міської ради:

В.І.Коломєйцев - міський голова
- Л.Д.Бучко – секретар ради
- П.Д.Анущенко – перший заступник міського голови
- О.Ф.Олійник – заступник міського голови
- О.М.Ткачук – заступник міського голови
- В.М.Терепа – керуючий справами
- П.М.Мосійчук – начальник Ладижинського міського сектору головного управління ДСН України у Вінницькій області
В.П.Гайдучик – директор агрофірми «Колос»
- М.Г.Мисько – лікар-стоматолог Ладижинського МТМО
- В.Я.Король – начальник Ладижинського відділення Бершадської об’єднаної державної податкової інспекції ДФС у Вінницькій області
- С.О.Бойко – начальник Ладижинського відділення Бершадського відділу поліції головного управління національної поліції у Вінницькій області
- М.Ю.Провільський – головний лікар управління ветеринарної медицини у м. Ладижин Ю.В.Журба – начальник відділу освіти
- Ю.Я.Сирватка – приватний підприємець
- С.В.Шайдюк – директор ПАТ «Ладижинський ремонтно-механічний завод»

Як бачимо, як і раніше, інші політичні сили не зможуть мати своїх представників в новому складі виконкому. Чи погодяться на такий варіант депутати від найбільш чисельних партій, таких як Батьківщина та Солідарність, покаже наступна чергова сесія Ладижинської міської ради.
11 грудня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 594 Коментарів: 2
Написав: nina 11.12.2015 - 21:42
ПОГОДЯТЬСЯ! Вони вже погодились!
Написав: pash 13.12.2015 - 19:44
А де ж нові обличчя у місцевій виконавчій владі? У нас же так виходить, коли меру потрібно проштовхнути кудись свою людину, то комунальна газета розпинається-Ми хочемо бачити нових людей!!!Але є і позитив у тому,що залишили "стару кадру " і мера:Буде спитати з кого за незаконні рішення, які приймав виконком. Нагадаю-Касаційна інстанція скасувала незаконне рішення яке підписав п.Анущенко у 2012 р. А друге рішення підписав сам мер /№ 316/ Ото нехай депутати зададуть відповідні запитання порушникам законів і присяги!!!!Чи нинішнм депутатам СЛАБО!!!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль