Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада В Ладижині вшанували воїнів-інтернаціоналістів

В Ладижині вшанували воїнів-інтернаціоналістів

12 лютого у приміщенні сесійній зали Ладижинської міської ради відбулись урочисті заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. У заході взяли участь представники громадськості міста та воїни-афганці. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.

З привітальними словами до присутніх звернулася секретар міської ради Людмила Дмитрівна Бучко.
Людмила Дмитрівна зазначила, що 160 тисяч українців пройшли вогненними дорогами афганської війни, 3360 не повернулися додому, більш 8 тисяч зазнали поранення, понад 100 тисяч перенесли складні захворювання. Крім участі в афганській війні, близько 20 тисяч військовослужбовців були учасниками військових конфліктів у Кореї, Чилі, Іспанії, Єгипті, В'єтнамі, Ефіопії, на острові Куба та в багатьох інших «гарячих точках».За останні роки українські військові побували в Грузії, Іраку, Македонії, Косово, Сьєрра-Леоне, Придністров'ї, Ефіопії, Лівані ...

У свою чергу заступник міського голови Олександр Миколайович Ткачук повідомив, що станом на сьогодні в Ладижині проживають 72 воїна-інтернаціоналіста, з них п’ятеро нагороджені військовими нагородами, це: Гончар С.Ю., Кошельник Л.Б., Лук’яненко В.Л., Підопригора М.В., Гудзь В.П.

Також, з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в загальноосвітніх закладах міста було заплановано ряд заходів виховного характеру.

8944_mr1.jpg (164.95 Kb)1223_mr2.jpg (180.7 Kb)6308_mr3.jpg (145.35 Kb)
15 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 621 Коментарів: 1
Написав: Potroshenko 15.02.2015 - 17:50
Українські комбати обдурили американських сенаторів, забезпечивши їх фальшивками, виготовленими за американськими рецептами.

Несподіваний і абсолютно дикий скандал розгорівся на Капітолійському пагорбі. Американські сенатори обурені тим, як їх підставили члени нового парламенту України, депутати Верховної Ради, комбати Семен Семенченко, Юрій Береза та Андрій Тетерук.
У листопаді 2014-го ці троє літали в США до сенатора Маккейну, виступали перед сенаторами і конгресменами, просили захисту від поганої Росії, а на доказ трусили стосами фотографій з колонами російської техніки, втоптували в пил українську землю. Причому, клялися, що фотографії були зроблені в період з 24 серпня по 5 вересня 2014 року.
Саме ці фотографії вирішили використовувати сенатори-республіканці як доказову базу, коли готували і вносили законопроект про необхідність поставок летальних озброєнь на Україну для захисту від російської агресії. І раптом вже після публікації переданих сенатором фотографій (треба ж схилити громадську думку!) На сайті The Washington Beacon з'ясувалося, що зображення на картинках не має ніякого відношення ні до України, ні до 2014 року. Самі читачі-американці з'ясували, що фото зроблені в серпні 2008 в Грузії!
Яка ганьба! Риком крізь зуби на їх підставили українців, американські сенатори продовжують бурмотіти, що ця «дрібна проблема» не має значення. Що Росія атакує, і її треба покарати.
- Я був в люті, коли дізнався, що одне фото підроблено, - зізнається один з авторів законопроекту сенатор-республіканець Джеймс Інхоф.

Фото: АР Фото: //s5.stc.all.kpcdn.net/f/4/image/61/76/907661.jpg
Саме цю російську бронетанкову колону в Північній Осетії в серпні 2008-го українські комбати спробували видати сенаторам США за вторгнення військ РФ на Україну в 2014-му.
,

По-перше, м'яко кажучи, не одне. А по-друге, абсолютно незрозуміло, з чого так біситися американським сенаторам. Пам'ятається, Джон Керрі зажадав у Порошенка ще в червні надати докази російського вторгнення. А нещодавно порекомендував шукати такі докази в соцмережах. Ось українські комбати і зробили це. Навіть до того, як отримали рекомендації.
І, нарешті, не Держсекретар чи США Колін Пауелл тряс колбою з пральним порошком на трибуні Ради Безпеки ООН, переконуючи всіх, що всередині моторошне зброя масового ураження, здобуте у Хуссейна? Українські комбати сфабрикували кашу з брехні по американському рецепту, але авторів рецепта вивернуло від неї навиворіт.
Недобре. Не хочуть самі жерти те, чим напихають весь світ.

Якщо вірити Києву, то в Донбасі полягла вже вся російська армія

ДОКАЗИ з соцмереж

Це тільки з першого погляду здається, що на Україні сьогодні воюють старим, ще радянським зброєю, яку знімають з постаментів.
Насправді йде найсучасніша війна, якої вже дали назву «гібридної». І яка, напевно, увійде в підручники з тактики і стратегії. Тому що поряд з танками і «Градами» з минулого століття на Україні сьогодні воюють самі новітні бойові загони століття XXI.
Це кібер- підрозділи, наносять шкоди ворогу не тільки в окопах, а в кожному будинку, в умах і душах. І все частіше справжня битва за місто або висоту не вважається виграною, поки не буде репортажу про це в телевізорі або комп'ютері. Переможеного часом можуть перетворити на переможця парою «тиков» по клавіатурі і «постом» в соцмережах

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль