Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, RSS-Ladyjin В Ладижині відбулися громадські слухання

В Ладижині відбулися громадські слухання

4 квітня, в кабінеті відділу містобудування та архітектури Ладижинської міської ради відбулися громадські слухання з обговорення проекту регуляторного акта «Про затвердження Порядку присвоєння та заміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна, найменування або перейменування вулиць на території Ладижинської міської ради».
Проводила слухання начальник відділу містобудування та архітектури Ладижинської міської ради Мельниченко Людмила Андріївна.
На слухання прийшло всього дві людини – пенсіонер Володимир Йосипович і кореспондент сайту «Новини Ладижина», тому громадськими слуханнями назвати це було важко.
Володимир Йосипович, до речі не він один, вирішив, що в місті будуть перейменовувати вулиці, тому, схвильований новиною прийшов, щоб дізнатися про це докладніше.
Як запевнила Людмила Андріївна, вулиці перейменовувати ніхто не збирається і люди просто неправильно зрозуміли інформацію.
Пані Людмила розповіла:
- Нашим отделом был разработан проэкт регуляторного акта «Про затвердження Порядку присвоєння та заміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна, найменування або перейменування вулиць на території Ладижинської міської ради».
Этот проект, на виконання закону Украины «Про засади державної регуляторної політики» был размещен на нашем сайте, поэтому,
- звернулася вона до присутніх, - вы должны были прийти сюда с готовыми предложениями, замечаниями какие у вас по этому проекту есть.
Спеціально для Володимира Йосиповича, Людмила Мельниченко роз’яснила:
- Этот порядок касается того, если вы например построили дом или у вас был дом и возникли какие-то проблемы с адресом, или вы вводите новый дом в эксплуатацию и нужно получить адрес, для того чтобы вы могли зарегестрировать право властности, вот этим порядком у нас все прописано. С чем вам приходить, с какими документами, куда обращаться, какие по этому поводу принимаются решения, какие вам выдаются документы.
Оскільки запитань більше не було, то громадські слухання було закрито. В подальшому, вищезгаданий проект регуляторного акту, буде винесено для затвердження на сесію міської ради.
Людмила Андріївна зазначила:
- К нам, за этот месяц пока висел проект на сайте, никто ни разу не позвонил и не пришел. Я так понимаю, что у нашого населения притензий к этому проекту нет.
Нагадаємо, що у січні місяці, ладижинці також проігнорували громадські слухання.
7477_img_0040.jpg (92.04 Kb)28_img_0039.jpg (87.97 Kb)2696_img_0038.jpg (102.65 Kb)7779_img_0037.jpg (91.37 Kb)
5 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 623 Коментарів: 2
Написав: pasa28 6.04.2014 - 16:56
Було б дуже добре якби така інформація (з якими документами приходити, яка процедура розгляду, та які документи людина отримає в кінці всього процесу) була викладена на сайті Ладижинської міської ради!!!!! (Із зразками документів.)
Написав: Vera 7.04.2014 - 18:17
pasa28 пропоную Вам читати не тільки цей сайт, а ще інколи заходити на сайт міської ради, там вже більш 2-х місяців цей Порядок викладений в роздіді Регуляторних актів

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль