Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, RSS-Ladyjin В Ладижині відбулися громадські слухання

В Ладижині відбулися громадські слухання

4 квітня, в кабінеті відділу містобудування та архітектури Ладижинської міської ради відбулися громадські слухання з обговорення проекту регуляторного акта «Про затвердження Порядку присвоєння та заміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна, найменування або перейменування вулиць на території Ладижинської міської ради».
Проводила слухання начальник відділу містобудування та архітектури Ладижинської міської ради Мельниченко Людмила Андріївна.
На слухання прийшло всього дві людини – пенсіонер Володимир Йосипович і кореспондент сайту «Новини Ладижина», тому громадськими слуханнями назвати це було важко.
Володимир Йосипович, до речі не він один, вирішив, що в місті будуть перейменовувати вулиці, тому, схвильований новиною прийшов, щоб дізнатися про це докладніше.
Як запевнила Людмила Андріївна, вулиці перейменовувати ніхто не збирається і люди просто неправильно зрозуміли інформацію.
Пані Людмила розповіла:
- Нашим отделом был разработан проэкт регуляторного акта «Про затвердження Порядку присвоєння та заміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна, найменування або перейменування вулиць на території Ладижинської міської ради».
Этот проект, на виконання закону Украины «Про засади державної регуляторної політики» был размещен на нашем сайте, поэтому,
- звернулася вона до присутніх, - вы должны были прийти сюда с готовыми предложениями, замечаниями какие у вас по этому проекту есть.
Спеціально для Володимира Йосиповича, Людмила Мельниченко роз’яснила:
- Этот порядок касается того, если вы например построили дом или у вас был дом и возникли какие-то проблемы с адресом, или вы вводите новый дом в эксплуатацию и нужно получить адрес, для того чтобы вы могли зарегестрировать право властности, вот этим порядком у нас все прописано. С чем вам приходить, с какими документами, куда обращаться, какие по этому поводу принимаются решения, какие вам выдаются документы.
Оскільки запитань більше не було, то громадські слухання було закрито. В подальшому, вищезгаданий проект регуляторного акту, буде винесено для затвердження на сесію міської ради.
Людмила Андріївна зазначила:
- К нам, за этот месяц пока висел проект на сайте, никто ни разу не позвонил и не пришел. Я так понимаю, что у нашого населения притензий к этому проекту нет.
Нагадаємо, що у січні місяці, ладижинці також проігнорували громадські слухання.
7477_img_0040.jpg (92.04 Kb)28_img_0039.jpg (87.97 Kb)2696_img_0038.jpg (102.65 Kb)7779_img_0037.jpg (91.37 Kb)
5 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 605 Коментарів: 2
Написав: pasa28 6.04.2014 - 16:56
Було б дуже добре якби така інформація (з якими документами приходити, яка процедура розгляду, та які документи людина отримає в кінці всього процесу) була викладена на сайті Ладижинської міської ради!!!!! (Із зразками документів.)
Написав: Vera 7.04.2014 - 18:17
pasa28 пропоную Вам читати не тільки цей сайт, а ще інколи заходити на сайт міської ради, там вже більш 2-х місяців цей Порядок викладений в роздіді Регуляторних актів

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль