Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада В Ладижині відбулася позачергова сесія міськради

В Ладижині відбулася позачергова сесія міськради

Сьогодні, 8 травня відбулось позачергове засідання 40-ї сесії Ладижинської міської ради, скликане за ініціативи міського голови Валерія Коломєйцева.

Основним, на порядку денному, було питання щодо надання щомісячної матеріальної допомоги всім непрацездатним пенсіонерам міста Ладижина, села Лукашівка та селища Губник.

На ці потреби було вирішено виділити 2 млн. 200 тис. гривень.

Так, згідно рішення Ладижинської міської ради, непрацюючі пенсіонери (таких у нашому місті 5 тис 800) матимуть змогу отримувати щомісячну доплату у сумі 50 гривень. Але, для цього необхідно буде звернутися до Управління праці та соцзахисту населення і написати відповідну заяву. Триватиме така допомога до кінця року.

Ще одним важливим питанням для громади Ладижина є будівництво громадського туалету.

Нагадаємо, нещодавно мешканці 19-го будинку повстали проти будівництва у них під вікнами громадської вбиральні. Тож, наразі її планують звести на «п’ятачку», що знаходиться поряд перехрестя вулиць Кравчика та Будівельників.

Міський голова наголосив, що новозбудований туалет повинен стати окрасою нашого міста.

- Лише погляд ваш, коли ви будете дивитися на цю будівлю, не повинен асоціюватися із туалетом. Можна думати що це кафе, можна думати, що це адмінбудівля. Потрібно зробити так, щоб він був настільки красивим, щоб зміг прикрасити, а не зіпсувати вигляд нашого міста, - сказав Валерій Коломєйцев.

Обговорюючи будівництво громадської вбиральні, депутат Ладижинської міської ради Віталій Сутик звернув увагу присутніх на стан туалетів у міських школах. Зокрема, за словами пана Віталія, у ЗОШ №2, не має жодного нормального туалету для хлопчиків. Проблема у відсутності перегородок у шкільній вбиральні, що створює, у деяких дітей, психологічний дискомфорт при потребі скористатися туалетом.

- За 15 років, ви так і не спромоглися зробити у школах нормальні туалети, - зауважив Віталій Сутик, - Тож, можливо,почнемо впроваджувати культуру починаючи зі шкіл?

На що міський голова порадив депутату не робити політику на шкільних туалетах.

- Депутат, будь ласка, не робіть політику на шкільних туалетах, - сказав Коломєйцев. – Де ви бачили у обов’язках міського голови – облаштування туалетів? Я не проти і хочу аби у школах були нормальні туалети. Але, будь ласка, вирішуйте це питання із тими у чиї службові обов’язки входить те, про що ви мрієте, а не коліть мене.

Варто відзначити, що у результаті баталій, все ж таки було прийняте рішення облаштувати шкільні вбиральні у ЗОШ №2 перегородками та кабінками.

Питання перетину греблі Ладижинської ГЕС озвучив депутат міськради Микола Цехмейструк. Він наголосив, на напруженій обстановці, що складається між нацгвардійцями, що охороняють греблю та дачниками, які бажають їздити на власні дачі автівками. Наразі перетинати греблю на автомобілі заборонено і багато в кого з місцевих мешканців цей факт викликає обурення.

Стати на сторону бійців Нацгвардії, що несуть свою службу охороняючи ладижинську греблю, вирішив депутат Олександр Жаріков. Він наголосив, що не потрібно заважати військовим, адже вони виконують свій обов’язок і знають що роблять.

Міський голова ж розписався у власній безпорадності у цій ситуації:

- Я звертався по допомогу до співробітників СБУ, міліції та губернатора і всі вони в один голос кажуть, що не мають нічого проти того, аби ладижинці могли спокійно перетинати греблю. Але хтось грає у «війнушки».

За словами Валерія Коломєйцева військові навідріз відмовляються пропускати автівки через греблю посилаючись на чийсь наказ.

- Я не хочу воювати із ними, вони озброєні люди, - сказав міський голова.

Наприкінці сесії юрист міської ради зачитав присутнім рішення Ладижинського міського суду щодо скасування державного акту на земельну ділянку площею 0,1153 га виданого громадянці Войнаровській із порушенням чинного законодавства та повернення зазначеної земельної ділянки у власність Ладижинської міської ради.

8628_img_0001.jpg (89.74 Kb)8597_img_0004.jpg (96.27 Kb)8755_img_0006.jpg (91.51 Kb)3779_img_0012.jpg (89.64 Kb)3854_img_0013.jpg (92.92 Kb)3983_img_0014.jpg (86.88 Kb)9735_img_0024.jpg (73.95 Kb)1117_img_0023.jpg (83.09 Kb)
8 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 980 Коментарів: 11
Написав: nina 9.05.2015 - 09:47
Якщо писати заяву на допомогу від міського голови, то це є офіційний прибуток пенсіонера. А значит про це треба повідомляти в декларації про доходи. Як ці 50 грн. вплине на субсідії? Вони автоматично зменшаться. А якщо пенсіонер забуде указати про неї в наступній декларації, то це взагалі може зіграти дуже погано для і так бідних людей! А може на це все і розраховано?
Написав: Vetal 9.05.2015 - 12:40
о этом nina, говорила Денесюк на сесии.
И в эту ловушку могут попасть много пенсионеров.
За скрытие дохода попасть именно на двойной возврат штрафа от суммы данной субсидии.
Но он небеспокиотся. Перевыборы Коломейцева пенсионерами состоятся осенью, а налагаемые штрафы на них вступят в силу с нового года.
И некоторым попавщимся на крючок пиар хода от Коломейцева, прийдется задуматся о возврате полученых якобы в подарок 2 долларах.
Главное цель - добратся до следующего бюджета города, а какой ценой и на чиих костях - для олигарха второстепенно.
Написав: Wanch 9.05.2015 - 14:22
Если у нас 5800 пенсионеров, то из них 5799 обязательно попадется на крючок!
И никто не задумается о возврате денег по одной причине -
ДУМАЛКИ НЕТ!
Но зато новый ФЕЙК!!! У нас ведь, кроме действующего мера, нет кандидата в Мера!
Я вот сегодня проходил НОВЫМ ДЕНДРОПАРКОМ; может со временем будет и красиво, только посмотрите СКОЛЬКО ДЕРЕВЬЕВ стоят пустыми! БЕЗ ЛИСТИКОВ!
А сколько туда денежек наших вгрохано!!!????
Вернее,- сколько отмыто!??????
Заключение: каждая благотворительная акция имеет глубокомысленный конец... наживы!
Написав: nina 9.05.2015 - 14:33
Просыпаемся????????????
Написав: OstapBender 9.05.2015 - 16:56
Wanch, не має кандидата? У нас 24 тисячі дебілів в місті живе чи що? Один розумний, всі дурні?
Написав: Superjoker 9.05.2015 - 21:46
Такий собі підкуп виборців "за дорученням міського голови"?
Написав: Wanch 10.05.2015 - 17:27
OstapBender,
Я об этом сказал в переносном смысле слов!
Просто наш народ не понимает, что каждый из нас; ТЫ, Я,СОСЕД, ТОВАРИЩ может быть руководителем города.
Просто нам навязывают систему о том, что мы не сможем руководить; в этом и беда.
Вот ты не понял меня, что я хотел сказать; я не понял тебя! И начинается между нами "грызня"! А ведь это выгодно олигархам:- Грызитесь между собой, нам легче!"
Я хочу что сказать; мы одинаковы, одинаково нами управляют, одинаково нам полощут мозги, одинаково нам - лгут!
ПРОСТО мы должны верить друг другу, а не тому что нам навязывают!
Написав: nina 10.05.2015 - 19:04
Вся наша беда состоит в том, что мы не понимаем смысла в том кого и для чего мы выбираем. Когда мы наконец-то уясним для себя, что мы выбираем не руководителя нами, а менеджера, который должен работать на наше благосостояние? Когда поймём это мы, власти обязаны будут смириться, что дерибанить бюджет это не есть "РУКОВОДИТЬ" Руководить это так поставить свою работу на этом посту, чтобы каждый простой гражданин почувствовал заботу о себе. Руководить- это не делить заработанное народом между вышестоящими властями с процентом отката для себя. А народные деньги отдать народу на лучшую жизнь. Когда это дойдёт до каждого, тогда будут выбирать не по затраченным на предвыборную агитацию деньгам, а человека, который правда ДОСТОИН работать на нас.
Р.С. Я до такого времени точно не доживу.
Написав: Wanch 10.05.2015 - 21:11
nina,
До каждого из рабочих людей это давно дошло!
Но дело в том, что у власти те руководители, которые пекутся о своем благосостоянии. Да дело даже не в том;
нами управляют тупые люди, глупые и недалёкие; те, кто не затратив ни копейки ума (его нет), пришёл к ВЛАСТИ,
как дерьмо плавающее на поверхности воды. Эти "управленцы" знают, что долго у руля не продержатся и со всех сил стараются грабануть что возможно.
Разве наши ПРАВИТЕЛИ замечены в УМЕ? Разве теперешний премьер - гений??? Сколько он занимал до этого должностей? И кругом был "ВЕЛИКИМ РЕФОРМАТОРОМ!"
Я не буду углубляться в политику, а то можно и загреметь за колючую проволоку или насовсем в "духовное место", разве нами руководят истинные украинцы??? Да нет! Министры из Америки, министры из Грузии! И некоторых из них разыскивает Интерпол как преступников. Но у нас - они ВЛАСТЬ!
Вы знаете, кто вообще нами руководит??? Я скажу!:

Кто доподлинно управляет миром всем, всеми глобальными процессами, политикой, финансами, наукой, войнами? Это несколько семей, которые правят миром,-
Ротшильд, и Рокфеллеры, Лебы, Дюпоны...

Всем известно, что лучшего чернозема, чем у нас в Украине, нет ни в одной стране мира. И если компания Ротшильдов выкупила значительную часть суверенного долга
Украины, то со временем они потребуют погасить задолженность...и что может произойти в этом случае? Да ничего особенного!
Пусть Страна воюет между собой и ограничивает себя границами, а тем временем хозяева Ротшильды заберут наши земли и не нужно им для этого направлять на нас
танки, самолеты или бомбить "градами." Они заберут землю за долги. А разве им нужен народ живущий на уже ихней территории? Пусть воюет и умирает.
Маленькие кусочки земли, которыми ЕЩЁ владеют крестьяне выкупят олигархи на первичном рынке за копеечные средства, потому что людям деваться будет некуда,
кушать то ведь хочется, а денег нет, в стране развал всего, в стране инфляция, в стране грабеж всего того, что можно ещё ограбить,
в стране война, которую никто из руководства страны не собирается остановить, в стране мобилизация всех мужчин пригодных брать в руки оружие, в стране бандитизм
и горе вдов и матерей, на руках у которых остались сироты, и которых нечем прокормить.
А потом этот первичный "продажный" рынок станет вторичным "продажным" рынком и те хозяева которые приобрели землю за копейки у своего одураченного народа
будут продавать кормилицу в десятки раз дороже и кто знает КТО в дальнейшем станет хозяином украинского черного золота?
А ведь цены на все продукты, на хлеб, на мясо, на молочные продукты подорожало в многократном размере, а детей кормить надо и в школу для учебы тоже нужно
отправить не голодными и одетыми. А на что? Вот и будут продавать свою последнюю надежду.
Разве в такой ситуации люди не отдадут свою последнюю кормилицу - землю тем, кто пообещает им лучшую жизнь и вначале выкупит эту земельку за смехотворную цену,
а потом прогонит тех, кто живет на теперь уже, чужой земле?
Но хозяин может и оставить жить на прежнем месте, если: "мы будем поступать так, как нам велят!"
Я рассказал вкратце о том, что, вполне возможно, ожидает нас в недалеком будущем, потому что:
В начале апреля президент Порошенко инициировал дискуссию о создании рынка земли, а замглавы его администрации Шимкив потом неоднократно подчеркивал, что гарант
"просто хочет обсудить вопрос". Но то, с какой невероятной скоростью начали развиваться события вокруг предстоящей земельной реформы, свидетельствует, что вопрос
об отмене моратория на продажу земель сельскохозяйственного назначения был решен задолго до скромных приглашений к дискуссии.
Так что, Нина, мы вполне доживём, до чего то...
Написав: OstapBender 11.05.2015 - 02:57
Wanch, проблема в тому, що наші люди їх вибирають. Думати треба, головою думати, а не гузном
Написав: nina 11.05.2015 - 07:57
Я в последний раз заявляю, что я не давала никому права У П Р А В Л Я Т Ь мной. На выборах я давала право СЛУЖИТЬ мне и моим соотечественникам. Когда все это поймут, тогда можно продолжать наш диалог.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль