Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада В Ладижині відбулася чергова сесія міської ради

В Ладижині відбулася чергова сесія міської ради

20 березня 2015 року під головуванням В. Коломєйцева відбулася чергова 39 сесія Ладижинської міської ради 6 скликання.

На пленарному засіданні були присутні 28 депутатів.

Порядок денний вмістив у себе низку важливих для міста питань. Зокрема, Про виконання міського бюджету за 2014 рік; Про затвердження «Програми розвитку малого і середнього підприємництва у місті Ладижині на 2015-2016 роки»; Про виконання міської цільової програми «Турбота» у 2014 році та затвердження міської цільової програми «Турбота» на 2015 рік, земельні питання та інші.

Серед іншого, особливу увагу депутати міської ради та безпосередньо міський голова Валерій Коломєйцев приділили питанням волонтерства у місті Ладижині.

Приємно відзначити, що депутати не обійшли увагою і наш інтернет-ресурс «Новини Ладижина».

Крім того, перед депутатами виступив представник релігійної організації голова ГО «Відродження» Лисовой Юрій, який запропонував створити у Ладижині стаціонарний реабілітаційний центр для алко- та наркозалежних. Пан Юрій розповів про досягнення ГО «Відродження», а також запевнив, що їхня організація знаходиться на само утриманні і для майбутнього реабілітаційного центру потрібно лише приміщення, або ділянка землі на якій можна було б цей центр побудувати.

Наприкінці сесії слово було надано начальнику відділу з питаннь фізкультури та спорту Ладижинської міської ради Сергію Стояну, який розповів про значні досягнення ладижинських спортсменів.

4615_dscn4479.jpg (61.08 Kb)4131_dscn41.jpg (62.05 Kb)6027_dscn42.jpg (56.86 Kb)0778_dscn45.jpg (76.51 Kb)
23 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 639 Коментарів: 4
Partizan
Написав: Partizan 30.03.2015 - 01:39
Як мало написано про висвітлення на сесії питань що турбують громаду міста. Але як багато і навіть окремою публікацією написано "о себе любимых" під час сесії + відео. Навіть коментувати немає що.
Написав: nina 30.03.2015 - 09:21
"Як мало написано про висвітлення на сесії питань що турбують громаду", а нашу громаду ніщо не турбує. Аби вчасно були побілені бордюри. Якщо вчасно побілені, то: "Ще не вмерла наша влада" Нас не турбує не підвищення тарифів, не підвищення цін нічого, окрім
вчасно побіленіх бордюрів.
Написав: lomov 2.04.2015 - 13:21
Нехай старається дурачок, він ще не знає, що згідно нового закону особам, які перебували на посаді два строки, йому буде заборонено балатуватися на виборах.
Написав: nina 2.04.2015 - 20:34
lomov, закон перепишуть, тому що люди будуть питати: "А кого крім нього?", або "Там немає за кого голосувати ". Закон перепишуть перед самісінькими виборами, хоч я ще не бачила того закону про який пишете ви. А бачу що наш незмінний голова вже почав свою передвиборчу кампанію. А можливо така активність в наведенні порядку в старій частині міста, для того щоб люди побачили, якій він став для них хазяін, підуть і самі будуть просити, щоб його цей закон не зачипав.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль