Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада В Ладижині відбулася чергова сесія міської ради

В Ладижині відбулася чергова сесія міської ради

20 березня 2015 року під головуванням В. Коломєйцева відбулася чергова 39 сесія Ладижинської міської ради 6 скликання.

На пленарному засіданні були присутні 28 депутатів.

Порядок денний вмістив у себе низку важливих для міста питань. Зокрема, Про виконання міського бюджету за 2014 рік; Про затвердження «Програми розвитку малого і середнього підприємництва у місті Ладижині на 2015-2016 роки»; Про виконання міської цільової програми «Турбота» у 2014 році та затвердження міської цільової програми «Турбота» на 2015 рік, земельні питання та інші.

Серед іншого, особливу увагу депутати міської ради та безпосередньо міський голова Валерій Коломєйцев приділили питанням волонтерства у місті Ладижині.

Приємно відзначити, що депутати не обійшли увагою і наш інтернет-ресурс «Новини Ладижина».

Крім того, перед депутатами виступив представник релігійної організації голова ГО «Відродження» Лисовой Юрій, який запропонував створити у Ладижині стаціонарний реабілітаційний центр для алко- та наркозалежних. Пан Юрій розповів про досягнення ГО «Відродження», а також запевнив, що їхня організація знаходиться на само утриманні і для майбутнього реабілітаційного центру потрібно лише приміщення, або ділянка землі на якій можна було б цей центр побудувати.

Наприкінці сесії слово було надано начальнику відділу з питаннь фізкультури та спорту Ладижинської міської ради Сергію Стояну, який розповів про значні досягнення ладижинських спортсменів.

4615_dscn4479.jpg (61.08 Kb)4131_dscn41.jpg (62.05 Kb)6027_dscn42.jpg (56.86 Kb)0778_dscn45.jpg (76.51 Kb)
23 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 648 Коментарів: 4
Partizan
Написав: Partizan 30.03.2015 - 01:39
Як мало написано про висвітлення на сесії питань що турбують громаду міста. Але як багато і навіть окремою публікацією написано "о себе любимых" під час сесії + відео. Навіть коментувати немає що.
Написав: nina 30.03.2015 - 09:21
"Як мало написано про висвітлення на сесії питань що турбують громаду", а нашу громаду ніщо не турбує. Аби вчасно були побілені бордюри. Якщо вчасно побілені, то: "Ще не вмерла наша влада" Нас не турбує не підвищення тарифів, не підвищення цін нічого, окрім
вчасно побіленіх бордюрів.
Написав: lomov 2.04.2015 - 13:21
Нехай старається дурачок, він ще не знає, що згідно нового закону особам, які перебували на посаді два строки, йому буде заборонено балатуватися на виборах.
Написав: nina 2.04.2015 - 20:34
lomov, закон перепишуть, тому що люди будуть питати: "А кого крім нього?", або "Там немає за кого голосувати ". Закон перепишуть перед самісінькими виборами, хоч я ще не бачила того закону про який пишете ви. А бачу що наш незмінний голова вже почав свою передвиборчу кампанію. А можливо така активність в наведенні порядку в старій частині міста, для того щоб люди побачили, якій він став для них хазяін, підуть і самі будуть просити, щоб його цей закон не зачипав.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль