Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ-5 В Ладижині відбулась позачергова сесія міськради

В Ладижині відбулась позачергова сесія міськради

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1084_img_0532.jpg

30 січня відбулась позачергова 38-ма сесія Ладижинської міської ради. Цього разу сесія пройшла під головуванням секретаря міської ради Людмили Дмитрівни Бучко, оскільки міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев наразі перебуває у законній відпустці.

Зібратися на позачергову сесію депутатів змусила необхідність встановлення ставок місцевих податків та акцизного збору, які згідно закону мають бути прийняті до 1-го лютого.

Крім основних питань, обговорювалося питання харчування у школах міста та дитячих садках, проблема перевезень школярів що проживають у селищі Губник, поділ лукашівської дамби на два самостійних об’єкта та інші.

Також депутати Ладижинської міськради підтримали рішення Верховної Ради України, щодо визнання Російської Федерації джерелом агресії та державою агресором, а також ще одним своїм рішенням визнали так звані "ДНР" та "ЛНР" терористичними організаціями.
30 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 669 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль