Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада В Ладижині відбулась бюджетна сесія

В Ладижині відбулась бюджетна сесія

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/8965_0541_mr.jpgУ вівторок 27-го грудня відбулась остання цього року сесія Ладижинської міської ради на якій було прийнято 43 питання порядку денного. Головним питанням безперечно був місцевий бюджет на 2017 рік.

І хоча зазвичай бюджетна сесія завжди проходить напружено, цього року міському голові вдалось консолідувати навколо себе в широку коаліцію депутатів всіх політичних партій, які в майже в унісон в рекордні 40 хвилин проголосували за всі питання порядку денного. Всього на сесії були присутніми 24 депутати, двоє депутатів були відсутні.

Серед прийнятих рішень депутати проголосували за 8 міських програм, бюджет міста на 2017 рік, встановили місцеві податки і збори на наступний рік, вирішили ціле коло земельних питань та вирішили інші питання місцевого значення.

Наступного року в Ладижині місцевий бюджет буде складати 247, 4 мільйона гривень з яких доходи загального фонду міського бюджету будуть складати 221,2 млн грн. доходи спеціального фонду - 26,1 млн грн. з яких 930 тис. грн - бюджет розвитку та 47,6 млн. грн. буде витрачено на реалізацію міських програм.

Відвідали сесію депутат Вінницької обласної ради Людмила Головашич і Народний депутат України Микола Кучер, який під час свого виступу розказав присутнім на сесії депутатам і запрошеним про свою роботу в Верховній Раді України і на виборчому окрузі.

29 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1541 Коментарів: 1
Написав: pash 29.12.2016 - 22:05
Ви не знаєте,шановні читачі сайту, чим відрізняється бюджет України від бюджету міста.Лише одним-бюджет України приймали у ночі. А міський бюджет-в день...І той, і інший депутати не читали!!! Не вірите-задайте дуже просте запитання любому із депутататів....Я його уже озвучував... Для чого виділені сотні тисяч гривень природоохоронній організації "За чисте довкілля"?. Це дуже просте запитання. Я можу навести і більш складніші запитання, але і на це просте запитання не отримаю відповіді ні Ви ,ні я Ось такі у нас "слуги народу"

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль