Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада В Ладижині відбулась бюджетна сесія

В Ладижині відбулась бюджетна сесія

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/8965_0541_mr.jpgУ вівторок 27-го грудня відбулась остання цього року сесія Ладижинської міської ради на якій було прийнято 43 питання порядку денного. Головним питанням безперечно був місцевий бюджет на 2017 рік.

І хоча зазвичай бюджетна сесія завжди проходить напружено, цього року міському голові вдалось консолідувати навколо себе в широку коаліцію депутатів всіх політичних партій, які в майже в унісон в рекордні 40 хвилин проголосували за всі питання порядку денного. Всього на сесії були присутніми 24 депутати, двоє депутатів були відсутні.

Серед прийнятих рішень депутати проголосували за 8 міських програм, бюджет міста на 2017 рік, встановили місцеві податки і збори на наступний рік, вирішили ціле коло земельних питань та вирішили інші питання місцевого значення.

Наступного року в Ладижині місцевий бюджет буде складати 247, 4 мільйона гривень з яких доходи загального фонду міського бюджету будуть складати 221,2 млн грн. доходи спеціального фонду - 26,1 млн грн. з яких 930 тис. грн - бюджет розвитку та 47,6 млн. грн. буде витрачено на реалізацію міських програм.

Відвідали сесію депутат Вінницької обласної ради Людмила Головашич і Народний депутат України Микола Кучер, який під час свого виступу розказав присутнім на сесії депутатам і запрошеним про свою роботу в Верховній Раді України і на виборчому окрузі.

29 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1524 Коментарів: 1
Написав: pash 29.12.2016 - 22:05
Ви не знаєте,шановні читачі сайту, чим відрізняється бюджет України від бюджету міста.Лише одним-бюджет України приймали у ночі. А міський бюджет-в день...І той, і інший депутати не читали!!! Не вірите-задайте дуже просте запитання любому із депутататів....Я його уже озвучував... Для чого виділені сотні тисяч гривень природоохоронній організації "За чисте довкілля"?. Це дуже просте запитання. Я можу навести і більш складніші запитання, але і на це просте запитання не отримаю відповіді ні Ви ,ні я Ось такі у нас "слуги народу"

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль