Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада В Ладижині створять свою муніципальну поліцію

В Ладижині створять свою муніципальну поліцію

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4283_111.jpg

Ладижинська мерія має намір створити муніципальну поліцію. Проект рішення "Про створення комунального підприємства Ладижинської міської ради «Муніципальна поліція» вже опублікований на сайті міськради. До документа, підготовленого виконавчим комітетом міськради, додається статут пропонованого комунального підприємства.

За задумом власником новоствореної муніципальної поліції стане Ладижинська міська рада.

Мета діяльності Муніципальної поліції:

• виконання заходів Програм міської ради в сфері забезпечення дієвого контролю за благоустроєм території міста;
• забезпечення в межах визначених законодавством прав членів територіальної громади в сфері благоустрою міста, формування у мешканців міста активної громадської позиції щодо збереження довкілля, об’єктів та елементів благоустрою, забезпечення чіткого виконання суб’єктами господарювання та громадянами обов’язків в сфері благоустрою;
• захист майна, забезпечення прав і законних інтересів суб'єктів господарювання та фізичних осіб, органів державної влади та місцевого самоврядування;
• забезпечення контролю за здійсненням заходів з охорони майна та фізичних осіб; здійснення іншої господарської діяльності не забороненої законом.

Статутний капітал комунального підприємства "Муніципальна поліція" запропоновано на рівні 1,3 млн. грн. Серед очікуваних джерел фінансування: майно, передане Власником (Ладижинською міською радою); доходи, одержані від реалізації продукції та наданих послуг, а також від інших видів господарської діяльності; кредити банків та інших кредиторів; капітальні та поточні трансферти з міського бюджету; інші джерела, не заборонені законодавством України.

Щодо обов'язків і повноважень, які будуть покладені і якими будуть наділені ладижинські муніципальні поліцейські, то наразі усі вони ретельно виписані в Статуті.

Тепер своє слово мають сказати депутати міськради, адже питання створення у Ладижині муніципальної поліції обов'язково розглядатиметься на сесії.
12 червня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 824 Коментарів: 2
Написав: La-la-La-la 12.06.2016 - 18:05
Частная армия Валеры Каломейцева финансируемая с моего налога.
Кроме празднования дня предателя - дня журнашлюх, в городе будет еще один день предателя - день калолицейского.
Теперь понятно кто и зачем для этого повода украл суфринии и поднял такую вонь из за букета. Теперь прощайте остатки закона. Для защиты от этой рыжей напасти жителям стало быть пора уже вооружаться.
Написав: Wanch 13.06.2016 - 06:31
La-la-La-la,
Кроме "РЫЖЕЙ НАПАСТИ" есть ещё "ПОДРЫЖИЕ ДЕПУТАТЫ"
от которых зависит!!! чи будуть з нас дерти гроші по пункту:
"• забезпечення контролю за здійсненням заходів з охорони майна та фізичних осіб; здійснення іншої господарської діяльності не забороненої законом. "
И ПРИМЕНЯТЬ К ЗАКОНОПОСЛУШНЫМ ГРАЖДАНАМ ДУБИНЫ!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль