Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада В Ладижині створять свою муніципальну поліцію

В Ладижині створять свою муніципальну поліцію

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4283_111.jpg

Ладижинська мерія має намір створити муніципальну поліцію. Проект рішення "Про створення комунального підприємства Ладижинської міської ради «Муніципальна поліція» вже опублікований на сайті міськради. До документа, підготовленого виконавчим комітетом міськради, додається статут пропонованого комунального підприємства.

За задумом власником новоствореної муніципальної поліції стане Ладижинська міська рада.

Мета діяльності Муніципальної поліції:

• виконання заходів Програм міської ради в сфері забезпечення дієвого контролю за благоустроєм території міста;
• забезпечення в межах визначених законодавством прав членів територіальної громади в сфері благоустрою міста, формування у мешканців міста активної громадської позиції щодо збереження довкілля, об’єктів та елементів благоустрою, забезпечення чіткого виконання суб’єктами господарювання та громадянами обов’язків в сфері благоустрою;
• захист майна, забезпечення прав і законних інтересів суб'єктів господарювання та фізичних осіб, органів державної влади та місцевого самоврядування;
• забезпечення контролю за здійсненням заходів з охорони майна та фізичних осіб; здійснення іншої господарської діяльності не забороненої законом.

Статутний капітал комунального підприємства "Муніципальна поліція" запропоновано на рівні 1,3 млн. грн. Серед очікуваних джерел фінансування: майно, передане Власником (Ладижинською міською радою); доходи, одержані від реалізації продукції та наданих послуг, а також від інших видів господарської діяльності; кредити банків та інших кредиторів; капітальні та поточні трансферти з міського бюджету; інші джерела, не заборонені законодавством України.

Щодо обов'язків і повноважень, які будуть покладені і якими будуть наділені ладижинські муніципальні поліцейські, то наразі усі вони ретельно виписані в Статуті.

Тепер своє слово мають сказати депутати міськради, адже питання створення у Ладижині муніципальної поліції обов'язково розглядатиметься на сесії.
12 червня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 813 Коментарів: 2
Написав: La-la-La-la 12.06.2016 - 18:05
Частная армия Валеры Каломейцева финансируемая с моего налога.
Кроме празднования дня предателя - дня журнашлюх, в городе будет еще один день предателя - день калолицейского.
Теперь понятно кто и зачем для этого повода украл суфринии и поднял такую вонь из за букета. Теперь прощайте остатки закона. Для защиты от этой рыжей напасти жителям стало быть пора уже вооружаться.
Написав: Wanch 13.06.2016 - 06:31
La-la-La-la,
Кроме "РЫЖЕЙ НАПАСТИ" есть ещё "ПОДРЫЖИЕ ДЕПУТАТЫ"
от которых зависит!!! чи будуть з нас дерти гроші по пункту:
"• забезпечення контролю за здійсненням заходів з охорони майна та фізичних осіб; здійснення іншої господарської діяльності не забороненої законом. "
И ПРИМЕНЯТЬ К ЗАКОНОПОСЛУШНЫМ ГРАЖДАНАМ ДУБИНЫ!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль