Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада В Ладижині створять групу швидкого реагування

В Ладижині створять групу швидкого реагування

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8712_ns.jpg

За розпорядженням в. о. міського голови Павла Анущенка, в Ладижині буде створено мобільну групу для забезпечення оперативного реагування на надзвичайні ситуації техногенного характеру в особливий період на найважливіших об’єктах міста.

Мобільну групу укомплектують відповідними засобами цивільного захисту та забезпечать пально-мастильними матеріалами. Також встановлено термін готовності мобільної групи до 2-х годин.

До складу мобільної групи увійдуть:

- пожежна автоцистерна (1 од.) – ДПРЧ-30 м. Ладижин;

- автокран (1 од.) – ВП Ладижинська ПАТ ДТЕК Західенрго;

- екскаватор (1 од.) - КП «ЛККП» ;

- бульдозер (1 од.) - КП «ЛККП» ;

- санітарний автомобіль (1 од.) – Ладижинське М ТМО;

- пересувна електростанція (1 од.) - КП «ЛККП».
17 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 474 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль