Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Кримінал В Ладижині обговорювали дитячу злочинність

В Ладижині обговорювали дитячу злочинність

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2693_p1200658.jpg

В Ладижині пройшла робоча нарада з питань стану злочинності, правопорушень неповнолітніх за 2015 рікМіським відділом у справах дітей Ладижинської міської ради спільно з працівниками Ладижинського ВП Бершадського ВП Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, відділом освіти, представником Ладижинського міського підрозділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України у Вінницькій області та керівником громадського формування «Дружина» проведено робочу нараду з питань стану злочинності, правопорушень неповнолітніх за 2015 рік у м. Ладижин. Про це повідомляється на офіційному сайті міської ради.

На засіданні обговорені питання:

- Аналізу стану злочинності та правопорушень серед неповнолітніх в місті Ладижин за 2015 рік;

- Проведення роботи з неповнолітніми, які перебувають на обліку Ладижинського міського підрозділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України у Вінницькій області;

- Проведення міським відділом у справах дітей Ладижинської міської ради роботи з неповнолітніми, які вчинили злочини протягом 2015 року;

- Робота педагогічних колективів навчальних закладів м. Ладижина з дітьми, що вчинили злочини та дітьми, які перебувають на шкільних обліках, як такі, що потребують особливої педагогічної уваги.

Обговоривши питання проведеної роботи за 2015 рік, учасники наради розробили спільні заходи профілактичної роботи щодо попередження злочинів серед неповнолітніх міста на 2016 рік.

Нагадаємо, В Ладижині стрімко зростає кількість кримінальних злочинів скоєних неповнолітніми

23 січень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 420 Коментарів: 1
Написав: OstapBender 23.01.2016 - 16:19
А проблема в тому, що Ніна Бурлаченко продає їм самогон!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль