Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Кримінал В Ладижині обговорювали дитячу злочинність

В Ладижині обговорювали дитячу злочинність

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2693_p1200658.jpg

В Ладижині пройшла робоча нарада з питань стану злочинності, правопорушень неповнолітніх за 2015 рікМіським відділом у справах дітей Ладижинської міської ради спільно з працівниками Ладижинського ВП Бершадського ВП Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, відділом освіти, представником Ладижинського міського підрозділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України у Вінницькій області та керівником громадського формування «Дружина» проведено робочу нараду з питань стану злочинності, правопорушень неповнолітніх за 2015 рік у м. Ладижин. Про це повідомляється на офіційному сайті міської ради.

На засіданні обговорені питання:

- Аналізу стану злочинності та правопорушень серед неповнолітніх в місті Ладижин за 2015 рік;

- Проведення роботи з неповнолітніми, які перебувають на обліку Ладижинського міського підрозділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України у Вінницькій області;

- Проведення міським відділом у справах дітей Ладижинської міської ради роботи з неповнолітніми, які вчинили злочини протягом 2015 року;

- Робота педагогічних колективів навчальних закладів м. Ладижина з дітьми, що вчинили злочини та дітьми, які перебувають на шкільних обліках, як такі, що потребують особливої педагогічної уваги.

Обговоривши питання проведеної роботи за 2015 рік, учасники наради розробили спільні заходи профілактичної роботи щодо попередження злочинів серед неповнолітніх міста на 2016 рік.

Нагадаємо, В Ладижині стрімко зростає кількість кримінальних злочинів скоєних неповнолітніми

23 січень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 485 Коментарів: 1
Написав: OstapBender 23.01.2016 - 16:19
А проблема в тому, що Ніна Бурлаченко продає їм самогон!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль