Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Кримінал В Ладижині обговорювали дитячу злочинність

В Ладижині обговорювали дитячу злочинність

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2693_p1200658.jpg

В Ладижині пройшла робоча нарада з питань стану злочинності, правопорушень неповнолітніх за 2015 рікМіським відділом у справах дітей Ладижинської міської ради спільно з працівниками Ладижинського ВП Бершадського ВП Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, відділом освіти, представником Ладижинського міського підрозділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України у Вінницькій області та керівником громадського формування «Дружина» проведено робочу нараду з питань стану злочинності, правопорушень неповнолітніх за 2015 рік у м. Ладижин. Про це повідомляється на офіційному сайті міської ради.

На засіданні обговорені питання:

- Аналізу стану злочинності та правопорушень серед неповнолітніх в місті Ладижин за 2015 рік;

- Проведення роботи з неповнолітніми, які перебувають на обліку Ладижинського міського підрозділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України у Вінницькій області;

- Проведення міським відділом у справах дітей Ладижинської міської ради роботи з неповнолітніми, які вчинили злочини протягом 2015 року;

- Робота педагогічних колективів навчальних закладів м. Ладижина з дітьми, що вчинили злочини та дітьми, які перебувають на шкільних обліках, як такі, що потребують особливої педагогічної уваги.

Обговоривши питання проведеної роботи за 2015 рік, учасники наради розробили спільні заходи профілактичної роботи щодо попередження злочинів серед неповнолітніх міста на 2016 рік.

Нагадаємо, В Ладижині стрімко зростає кількість кримінальних злочинів скоєних неповнолітніми

23 січень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 477 Коментарів: 1
Написав: OstapBender 23.01.2016 - 16:19
А проблема в тому, що Ніна Бурлаченко продає їм самогон!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль