Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, RSS-Ladyjin В Ладижині, на День космонавтики, проведуть суботник

В Ладижині, на День космонавтики, проведуть суботник

14 березня, об 11.00, під головуванням в.о. міського голови Людмили Бучко, в Ладижинській міськраді відбулася нарада з питань організації та проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та Дня благоустрою 12 квітня 2014 року. На нараду було запрошено керівників підприємств, установ та організацій міста.
Про це повідомляється на сайті Ладижинської міської ради.
Керівникам підприємств, установ, організацій та підприємцям міста були надані доручення організувати прибирання закріплених територій та постійно утримувати дані території у відповідному стані благоустрою.
Крім того, на території міської ради, 12 квітня 2014 року провести день благоустрою – загальноміський суботник, в ході якого організувати роботи з упорядкування закріплених та прилеглих територій, прибирання сміття, чищення доріг, вапнування бордюрів та дерев, тощо.
Людмила Бучко підкреслила, що Ладижин традиційно є найохайнішим містом не лише у Вінницькій області, а й в Україні, і це завдяки участі всієї громади міста, тому пані Людмила сподівається, що і надалі ми будемо продовжувати утримати місто на належному рівні.
Нагадаємо, що місто Ладижин включено до всеукраїнської ініціативи "Зробимо Україну чистою 2014".
31_s22.jpg (94.29 Kb)5086_s11.jpg (109.64 Kb)0596_s33.jpg (105.71 Kb)
16 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 491 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль