Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, RSS-Ladyjin В Ладижині, на День космонавтики, проведуть суботник

В Ладижині, на День космонавтики, проведуть суботник

14 березня, об 11.00, під головуванням в.о. міського голови Людмили Бучко, в Ладижинській міськраді відбулася нарада з питань організації та проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та Дня благоустрою 12 квітня 2014 року. На нараду було запрошено керівників підприємств, установ та організацій міста.
Про це повідомляється на сайті Ладижинської міської ради.
Керівникам підприємств, установ, організацій та підприємцям міста були надані доручення організувати прибирання закріплених територій та постійно утримувати дані території у відповідному стані благоустрою.
Крім того, на території міської ради, 12 квітня 2014 року провести день благоустрою – загальноміський суботник, в ході якого організувати роботи з упорядкування закріплених та прилеглих територій, прибирання сміття, чищення доріг, вапнування бордюрів та дерев, тощо.
Людмила Бучко підкреслила, що Ладижин традиційно є найохайнішим містом не лише у Вінницькій області, а й в Україні, і це завдяки участі всієї громади міста, тому пані Людмила сподівається, що і надалі ми будемо продовжувати утримати місто на належному рівні.
Нагадаємо, що місто Ладижин включено до всеукраїнської ініціативи "Зробимо Україну чистою 2014".
31_s22.jpg (94.29 Kb)5086_s11.jpg (109.64 Kb)0596_s33.jpg (105.71 Kb)
16 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 442 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль