Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ 3 В Ладижині є відловлювач тварин, але немає притулку

В Ладижині є відловлювач тварин, але немає притулку

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/333819_1_w_300.jpg

Як відомо, місцева влада в Ладижині вперто закриває очі на проблему безпритульних тварин, яка останнім часом стала турбувати ладижинців набагато більше, чим раніше.

Ми вже неодноразово піднімали цю тему на «Новинах Ладижина», тому будемо і надалі публікувати матеріали, що стосуються проблеми безпритульних тварин.

Виявляється в Ладижині є людина, яка повинна відловлювати безпритульних тварин. Так, в структурі та штатному розкладі комунального підприємства «Ладижинський ККП» передбачена посада вловлювача бездоглядних тварин.

Про роботу місцевого комунгоспу в напрямку видловлювання бездоглядних тварин містянам взагалі нічого невідомо, адже жодної роботи по відловлюванню тварин в місті не ведеться. Натомість відомо про наявність проблеми з отруєнням бездоглядних тварин та домашніх також, які також наражаються на небезпеку бути отруєними. Можливо це комунгосп таємно веде таку роботу?

Якщо в місті немає притулку для бездоглядних тварин, то куди власне відловлювач повинен поміщати тварин, яких відловив? На це відповіді дати ніхто не може.

В жовтні минулого року, привернути увагу громадськості до проблеми чотирилапих безхатченків намагалися громадські організації «Ладижинська громадська рада» та «Народний центр екологічного контролю» за участю депутата ладижинської міської ради Віталія Сутика. Тоді був влаштований флеш-моб до якого долучилось кілька десятків дітей та молоді, для яких проблема з шариками та мурками стоїть особливо гостро.

Акція визвала шквал критики, в основному з боку тої ж місцевої влади, яка до цієї пори палець об палець не вдарила, щоб вирішити проблему.

Як ми раніше повідомляли, на одній із сесій Ладижинської міської ради депутат міської ради Віталій Сутик запитав міського голову Валерія Коломєйцева з приводу масового отруєння як домашніх так і безпритульних тварин. Той категорично спростував причтеність комунальників дом асового отруєння тварин.

Тоді він зазначив: «Не повторяйте бред. Это бред, недостойный взрослого человека, тем более депутата городского совета. Как вам доверяют жители представлять себя, я вообще удивляюсь. Что это вы сочинили».

Найближчим часом ми спробуємо дізнатись про те, чим займається в робочий час відловлювач бездоглядних тварин в Ладижині.

Читайте також:

В Ладижині знову труїтимуть собак?

Хто ж насправді ініціював будівництво в місті притулку для утримання безпритульних тварин?

В Ладижині пройшов флеш-моб «Врятуй друга». Міській раді подарували безпритульних цуценят.

Депутат Віталій Сутик: У Ладижині потрібен притулок для безпритульних тварин, або сучасні підходи контролю за їх чисельністю

Міський голова зробить крайнім в місті за безпритульних тварин Едуарда Косяка

Міський голова спростував причетність комунальників до масового отруєння тварин в ЛАДИЖИНІ.
13 листопада 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 774 Коментарів: 4
Написав: vladputin 14.11.2014 - 02:43
С собаками проблему нужно решать. Если власть не может, это сделают сами люди. Что мы и наблюдаем.
Может, это не самые цивилизованные методы, но это лучше, чем бездействие.
Лучше, пусть собачки - тово, чем они кого-нибудь сожрут.

А депутат Сутык просто жалок. Лично я не фанат мэра, никогда за него не голосовал, но тут с ним согласен - как жители могут поддерживать таких деятелей, как Сутык? Мямлит что-то невразумительное, носится с этими собачками, а толку ноль. Ганьба!
Написав: pasa28 14.11.2014 - 09:38
Є 2 варіанти:
1-залишити все як є
2-травити собак.
Безпритульні собаки не беруться з неба!! Їх викидають на вулицю люди. А контролю в країні за власниками собак - немає!!! І поки ми не вирішимо дане питання - у нас і далі будуть бігати по вулиці стада собак.
1 варіант не прийнятний як такий, а 2 варіант офіційні органи не можуть робити - тому за вирішення даного питання взялися самі люди.
Написав: nina 14.11.2014 - 09:54
Вот от мера толк так толк. Орёт как перепуганный на всех без разбору и бабла качает немеряно. Весь бюджет делит пополам между нами и собой. Вот таких люди (гавно на блюде) должны,нет просто обязаны поддерживать Толк-то для него (рудого) в этом есть!
Написав: Arhip 14.11.2014 - 13:00
у Ладижинської громадської ради розроблена концепція вирішення проблеми безпритульних тварин в місті. Напрацьовані навіть практичні рішення, але на жаль немає важелів впливу при прийнятті рішень Ладижинською міською радою внаслідок чого проект реалізувати буде неможливо. Якщо місцева влада не може вирішити цю не дуже складну проблему, то як вона буде вирішувати інші більш серйозні проблеми?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль