Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ 3-А, Топ-5 В капітальний ремонт Ладижинської міської ради вкладуть майже мільйон гривень

В капітальний ремонт Ладижинської міської ради вкладуть майже мільйон гривень

http//investfuture.ru/files/news/700412.jpg
Те, що в Україні оголошено режим тотальної економії і держава скорочує по максимуму всі видатки, ніяк не налякало міського голову міста Ладижин Валерія Коломєйцева та депутатів Ладижинської міської ради, які при прийнятті місцевого бюджету на 2015 рік вирішили виділити 840 тисяч гривень на капітальний ремонт першого поверху міської ради.

Така сума передбачена в додатку № 6 в бюджеті розвитку на 2015 рік.
0633_byudzhet.jpg (147. Kb)7136_byudzhet2.jpg (97.87 Kb)

Для прикладу, на будівництво водогону в старій частині Ладижина по вулицям Колгоспна, Кірова, Пірогова, Свердлова та Південна передбачено 936 тисяч гривень. 100 тисяч гривень витратить міська рада на придбання комп’ютерів та оргтехніки для своїх підрозділів.

Загальний розмір бюджету розвитку, а це кошти, які будуть витрачені на капітальне будівництво або придбання обладнання, складає 12, 58 мільйона гривень.

На відділ освіти передбачено 3, 6 млн. грн.. з яких 1, 25 млн. буде витрачено на будівництво господарської будівлі в ДНЗ «Барвінок», інші частина коштів буде витрачена на каптальні ремонти невеликого об’єму або на закупівлю обладнання для навчальних закладів на зразок комп’ютерів, холодильників, телевізорів та ін..

На відділ культури передбачено виділити 600 тисяч гривень з яких 62 тисячі піде на поповнення бібліотечного фонду, 400 тисяч гривень на капітальний ремонт будинку культури «Лада», а 107 тисяч на закупівлю різного обладнання для закладів культури.

Планується побудувати клуб в селищі Губник за 1, 7 млн. грн., на капітальний ремонт клубу в селі Лукашівка буде витрачено 600 тисяч гривень (до речі найбільш обгрунтовано на сьогодні робити дах із міцної та довговічної метелочерепиці. Вибрати металочерепицю можна на сайті http://tov-amarant.com.ua/gde-kupit-metallocherepitsu.html ), 100 тисяч на капітальний ремонт пішохідних доріжок, 841 тис. грн.. на ремонт доріг в місті, а 99 тисяч на придбання дитячого майданчика.

Слід відмітити, що на будівництво краєзнавчого музею в місцевому бюджеті не передбачено жодної гривні, хоча в програмах розвитку культури останні 10 років постійно вносився пункт про будівництво такого музею, але чомусь хронічно і постійно не виконувався відділом культури.

На міську лікарню депутати вирішили витрати на капітальні видатки 870 тисяч гривень з яких 500 тисяч буде витрачено на капітальний ремонт харчоблоку, 100 тисяч на часткову заміну вікон, а 270 тисяч на закупівлю обладнання. Не планує лікарня і в цьому році придбати новий рентген-апарат, старий апарат себе морально та технічно вже вичерпав, але місцева влада та керівництво лікарні чомусь вперто цього не помічають.

На відділ фізичної культури і спорту передбачено 1, 11 млн. грн. з яких 991 тисячу буде витрачено на будівництво спортивного майданчика зі штучного покриття, а решту витрачено на капітальний ремонт спортивного комплексу «Академічне веслування».
Решту будівельних робіт буде здійснювати безпосередньо сама міська рада.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0633_byudzhet.jpg
http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7136_byudzhet2.jpg
12 січень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 649 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль