Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ 3-А, Топ-5 В капітальний ремонт Ладижинської міської ради вкладуть майже мільйон гривень

В капітальний ремонт Ладижинської міської ради вкладуть майже мільйон гривень

http//investfuture.ru/files/news/700412.jpg
Те, що в Україні оголошено режим тотальної економії і держава скорочує по максимуму всі видатки, ніяк не налякало міського голову міста Ладижин Валерія Коломєйцева та депутатів Ладижинської міської ради, які при прийнятті місцевого бюджету на 2015 рік вирішили виділити 840 тисяч гривень на капітальний ремонт першого поверху міської ради.

Така сума передбачена в додатку № 6 в бюджеті розвитку на 2015 рік.
0633_byudzhet.jpg (147. Kb)7136_byudzhet2.jpg (97.87 Kb)

Для прикладу, на будівництво водогону в старій частині Ладижина по вулицям Колгоспна, Кірова, Пірогова, Свердлова та Південна передбачено 936 тисяч гривень. 100 тисяч гривень витратить міська рада на придбання комп’ютерів та оргтехніки для своїх підрозділів.

Загальний розмір бюджету розвитку, а це кошти, які будуть витрачені на капітальне будівництво або придбання обладнання, складає 12, 58 мільйона гривень.

На відділ освіти передбачено 3, 6 млн. грн.. з яких 1, 25 млн. буде витрачено на будівництво господарської будівлі в ДНЗ «Барвінок», інші частина коштів буде витрачена на каптальні ремонти невеликого об’єму або на закупівлю обладнання для навчальних закладів на зразок комп’ютерів, холодильників, телевізорів та ін..

На відділ культури передбачено виділити 600 тисяч гривень з яких 62 тисячі піде на поповнення бібліотечного фонду, 400 тисяч гривень на капітальний ремонт будинку культури «Лада», а 107 тисяч на закупівлю різного обладнання для закладів культури.

Планується побудувати клуб в селищі Губник за 1, 7 млн. грн., на капітальний ремонт клубу в селі Лукашівка буде витрачено 600 тисяч гривень (до речі найбільш обгрунтовано на сьогодні робити дах із міцної та довговічної метелочерепиці. Вибрати металочерепицю можна на сайті http://tov-amarant.com.ua/gde-kupit-metallocherepitsu.html ), 100 тисяч на капітальний ремонт пішохідних доріжок, 841 тис. грн.. на ремонт доріг в місті, а 99 тисяч на придбання дитячого майданчика.

Слід відмітити, що на будівництво краєзнавчого музею в місцевому бюджеті не передбачено жодної гривні, хоча в програмах розвитку культури останні 10 років постійно вносився пункт про будівництво такого музею, але чомусь хронічно і постійно не виконувався відділом культури.

На міську лікарню депутати вирішили витрати на капітальні видатки 870 тисяч гривень з яких 500 тисяч буде витрачено на капітальний ремонт харчоблоку, 100 тисяч на часткову заміну вікон, а 270 тисяч на закупівлю обладнання. Не планує лікарня і в цьому році придбати новий рентген-апарат, старий апарат себе морально та технічно вже вичерпав, але місцева влада та керівництво лікарні чомусь вперто цього не помічають.

На відділ фізичної культури і спорту передбачено 1, 11 млн. грн. з яких 991 тисячу буде витрачено на будівництво спортивного майданчика зі штучного покриття, а решту витрачено на капітальний ремонт спортивного комплексу «Академічне веслування».
Решту будівельних робіт буде здійснювати безпосередньо сама міська рада.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0633_byudzhet.jpg
http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7136_byudzhet2.jpg
12 січень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 659 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль