Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Щирі вітання славним енергетикам Ладижина!

Щирі вітання славним енергетикам Ладижина!

Шановні енергетики, працівники Ладижинської ТЕС, ветерани праці, пенсіонери, які віддали найкращі роки свого життя роботі на електростанції, будували підприємство та створювали інфраструктуру нашого рідного Ладижина!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика!
Переоцінити значення енергетики для повноцінної життєдіяльності нашого міста важко. Від вас усіх, від організованої, чіткої роботи енергетичного комплексу залежить надійне забезпечення електричною енергією споживачів, стабільне життя та якість побуту наших громадян.
Хочеться вірити, що славні трудові традиції ладижиньких енергетиків передаватимуться наступному поколінню, стануть запорукою надійного функціонування паливно-енергетичного комплексу нашого славного міста.
Бажаю всім працівникам енергетичної галузі людського щастя, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, добра, успіхів та благополуччя вам та вашим сім’ям!

З повагою, міський голова Валерій Коломєйцев


Джерело інформації: газета «Нове місто»

Шановні працівники енергетичної галузі Ладижина!

Прийміть щирі вітання від громадського сайту «Новини Ладижина» з нагоди професійного свята - Дня енергетика.
Ми вдячні енергетикам за сумлінну та наполегливу працю задля забезпечення повсякденних потреб наших містян. Знаємо, що люди, які присвятили себе енергетиці - стійкі характером, мужні і віддані обраній професії.
Прийміть, дорогі друзі, щиру подяку у свій святковий день за світло і тепло у кожному домі, за самовіддану працю. Щоденних вам успішних буднів без аварій і проблем.
Нехай завжди вам світить родинний теплий вогник - вічне джерело наснаги і любові!
21 грудня 2013 | | Автор:victoria | Переглядів: 489 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль