Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Стало відомо, як будуть харчуватися в Ладижині діти в 2017 році

Стало відомо, як будуть харчуватися в Ладижині діти в 2017 році

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/29585883.jpgВиконавчий комітет Ладижнської міської ради прийняв рішення на своєму заіданні 28 листопада, яким врегулював питання харчування дітей в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах в 2017 році.

Одноразово безкоштовно будуть харчуватись діти 1-4 класів та -11 класів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Вартість харчування учнів загальноосвітніх шкіл, навчально-виховних комплексів міста до 13,50 грн. на одну дитину в день. Батьківська плата за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах та дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів міста буде складати 60% від вартості харчування на день, а саме:
- до 3 (трьох) років – до 18 грн., в оздоровчий період – до 20 грн.
- з 3 (трьох) до 6 (7) (шести /семи) років - до 25 грн., в оздоровчий період – до 26 грн.
(До речі, обгрунтованість цін на побутову техніку та електроніку можна порівняти, скориставшись, наприклад, сайтом интернет-магазину интернет магазин Темиртау )

Встановив виконком і пільги за харчування дітей. Так, в загальноосвітніх навчальних закладах будуть звільнені від плати за харчування наступні категорії учнів 5-11 класів:
- діти із сімей загиблих (померлих) ветеранів війни – 100%;
- діти із сімей учасників бойових дій, статус яких визначено чинним законодавством (мають відповідне посвідчення учасника бойових дій) – 100 %;
- діти із сімей вимушених переселенців із Донецької та Луганської областей, АР Крим– 100 %.
- діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» - 100%.

50 % плати за харчування в дитячих садочках будуть платити такі категорії:
- діти із сімей учасників бойових дій, статус яких визначено чинним законодавством (мають посвідчення учасника бойових дій);
- діти із сімей багатодітних, де є троє і більше дітей.

Повністю будуть звільнені від плати за харчування у дошкільних навчальних закладах міста дітей із сімей загиблих (померлих) ветеранів війни,а також інші категорії осіб відповідно до чинного законодавства.
21 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1417 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль