Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Стало відомо, як будуть харчуватися в Ладижині діти в 2017 році

Стало відомо, як будуть харчуватися в Ладижині діти в 2017 році

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/29585883.jpgВиконавчий комітет Ладижнської міської ради прийняв рішення на своєму заіданні 28 листопада, яким врегулював питання харчування дітей в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах в 2017 році.

Одноразово безкоштовно будуть харчуватись діти 1-4 класів та -11 класів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Вартість харчування учнів загальноосвітніх шкіл, навчально-виховних комплексів міста до 13,50 грн. на одну дитину в день. Батьківська плата за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах та дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів міста буде складати 60% від вартості харчування на день, а саме:
- до 3 (трьох) років – до 18 грн., в оздоровчий період – до 20 грн.
- з 3 (трьох) до 6 (7) (шести /семи) років - до 25 грн., в оздоровчий період – до 26 грн.
(До речі, обгрунтованість цін на побутову техніку та електроніку можна порівняти, скориставшись, наприклад, сайтом интернет-магазину интернет магазин Темиртау )

Встановив виконком і пільги за харчування дітей. Так, в загальноосвітніх навчальних закладах будуть звільнені від плати за харчування наступні категорії учнів 5-11 класів:
- діти із сімей загиблих (померлих) ветеранів війни – 100%;
- діти із сімей учасників бойових дій, статус яких визначено чинним законодавством (мають відповідне посвідчення учасника бойових дій) – 100 %;
- діти із сімей вимушених переселенців із Донецької та Луганської областей, АР Крим– 100 %.
- діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» - 100%.

50 % плати за харчування в дитячих садочках будуть платити такі категорії:
- діти із сімей учасників бойових дій, статус яких визначено чинним законодавством (мають посвідчення учасника бойових дій);
- діти із сімей багатодітних, де є троє і більше дітей.

Повністю будуть звільнені від плати за харчування у дошкільних навчальних закладах міста дітей із сімей загиблих (померлих) ветеранів війни,а також інші категорії осіб відповідно до чинного законодавства.
21 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1435 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль