Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Сміттєзвалище – найбільший головний біль Ладижинської міської ради

Сміттєзвалище – найбільший головний біль Ладижинської міської ради

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5867_cccc.jpg

Ладижинське сміттєзвалище – найбільший головний біль Ладижинської міської ради – впевнений директор КП «ЛКПП» Олександр Коломієць.

Тож, аби позбутися цього головного болю міська влада Ладижина виділила 350 тисяч гривень.

Нагадаємо, Ладижинське сміттєзвалище, через постійно виникаючі пожежі, швидкими темпами перетворюється на екологічне лихо, яке завдає шкоди здоров’ю ладижинців та мешканців прилеглих сіл.

За інформацією газети «Нове місто», для того аби приборкати останню пожежу знадобилося три дні та близько тисячі кубометрів води.

Тому, аби убезпечити себе в подальшому від подібних проблем, міська влада Ладижина виділила 350 тисяч гривень на будівництво спеціальної насосної станції.

- Аби убезпечити себе від подальших проблем із сміттєзвалищем, міська влада Ладижина виділила 350 тис. грн. на будівництво спеціальної насосної станції, яка качатиме воду для боротьби із загораннями, - наголошує Олександр Коломієць. – Уже готовий проект та у бюджеті заплановані кошти на її будівництво. Незабаром ми плануємо його розпочати.
- Якщо чесно, не можу дочекатися цього моменту, адже наразі сміттєзвалище, напевно, - найбільший головний біль міської ради.

21 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 618 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль