Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Сміттєзвалище – найбільший головний біль Ладижинської міської ради

Сміттєзвалище – найбільший головний біль Ладижинської міської ради

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5867_cccc.jpg

Ладижинське сміттєзвалище – найбільший головний біль Ладижинської міської ради – впевнений директор КП «ЛКПП» Олександр Коломієць.

Тож, аби позбутися цього головного болю міська влада Ладижина виділила 350 тисяч гривень.

Нагадаємо, Ладижинське сміттєзвалище, через постійно виникаючі пожежі, швидкими темпами перетворюється на екологічне лихо, яке завдає шкоди здоров’ю ладижинців та мешканців прилеглих сіл.

За інформацією газети «Нове місто», для того аби приборкати останню пожежу знадобилося три дні та близько тисячі кубометрів води.

Тому, аби убезпечити себе в подальшому від подібних проблем, міська влада Ладижина виділила 350 тисяч гривень на будівництво спеціальної насосної станції.

- Аби убезпечити себе від подальших проблем із сміттєзвалищем, міська влада Ладижина виділила 350 тис. грн. на будівництво спеціальної насосної станції, яка качатиме воду для боротьби із загораннями, - наголошує Олександр Коломієць. – Уже готовий проект та у бюджеті заплановані кошти на її будівництво. Незабаром ми плануємо його розпочати.
- Якщо чесно, не можу дочекатися цього моменту, адже наразі сміттєзвалище, напевно, - найбільший головний біль міської ради.

21 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 609 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль