Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Результати конкурсу «Людина року-2015» оголосять на День міста Ладижин

Результати конкурсу «Людина року-2015» оголосять на День міста Ладижин

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/1401_img_0875.jpg Цього року результати міського конкурсу «Людина року – 2015» буде оголошено на день міста 24 серпня. Про це зазначено в проекті рішення виконкому, яке має бути прийняте січні місці.

Проектом рішення передбачається, що міський конкурс «Людина року -2015» пройде в період з 28 січня по 28 лютого 2016 року.

Організаційний комітет очолить сам міський голова, а до його складу увійде 14 чоловік, які представлені чиновниками та представниками комунальних підприємств міської ради. Жоден представник громадськості, а також переможець минулорічних конкурсів не буде включений до складу оргкомітету.

Характеристики, подання та інші документи, що підтверджують особисті заслуги і вагомі досягнення претендентів на звання «Людина року», подаються оргкомітету виконавчими органами ради, трудовими колективами, професійними спілками, громадськими організаціями, іншими об’єднаннями громадян до 20 лютого 2016 року.

Але списки претендентів на звання «Людина року» у кожній номінації будуть надруковані у газеті «Нове місто» в перший тиждень лютого, хоча подання на претендентів можна подавати до 20-го лютого. Яким чином, претенденти будуть виявлені та їх прізвища надруковані в «Новому місті» раніше 20-го лютого, зрозуміти неможливо.

Нагадаємо, що оголошення та нагородження переможців цього владного конкурсу в якому участь громадськості міста дорівнює нулю, відбувається в один день і час зі звітом міського голови кожного року,
22 січень 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 461 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль