Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ-5 Проїзд в ладижинських маршрутках здорожчав на 50%

Проїзд в ладижинських маршрутках здорожчав на 50%

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4126_img_0279.jpg

На останній грудневій сесії Ладижинської міської ради депутати дозволили перевізникам Ладижина підняти тарифи на перевезення населення на 50%. Звісно, такий непопулярний крок витягне додаткові кошти з гаманців і так незаможних містян. Але, лише так, на думку міського голови та депутатів міськради, можна зберегти міські автобусні маршрути.

Нагадаємо, подібне здорожчання проїзду в міських автобусах вперше відбулося рік тому – 26 грудня 2013 року. Тоді члени виконкому вирішили підвищити плату за проїзд в автобусах загального користування, у зв’язку з неналежною роботою Держказначейства.

Невдовзі після цього, а саме 24 лютого 2014 року, мер Ладижина Валерій Коломєйцев подав у відставку.

А ось коли влітку цього року Господар вирішив повернутися, ціни на квитки в міських автобусах відразу здешевшали на гривню.

Але, така ситуація радувала ладижинців лише пів року. І 25 грудня 2014 року депутати вирішили допомогти перевізникам – приватним підприємцям Г.Наказнюку та М.Лехману і дозволили їм підняти ціну на квитки, а також збільшили дотацію на п’ять міських маршрутів до 15 тисяч гривень на кожний (було 11 тисяч).

Отже, відтепер проїзд на маршрутах загального користування становитиме: по місту – 3 грн., до Лукашівки – 3 грн. 50 коп., до Губника – 4 грн., на маршруті «Ладижин – тов. Швейцарія» - 3 грн.
2 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 449 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль