Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Афиша, Афіша-актуально Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу

Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу

3250_56d4da9734509f1e91f99afb067ca119.jpg (22.37 Kb)Згідно Закону України “Про військовий обов’язок та військову службу” та Указу Президента України №33/2018 від 15.02.2018 р. проводиться призов громадян на строкову військову службу в збройних Силах України 2018 року. (До речі, дотриматися традиції урочистих проводів до війська допоможе сервіс пошуку ресторанів кафе та барів по Україні - Каталог баров Киева)

Призову на строкову військову службу підлягають громадяни України, які визнані придатними за станом здоров’я, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

При отриманні повістки призовник повинен негайно з’явитися до Тростянецького ОРВК в термін зазначений в повістці.

Строки служби становлять від 1-го до півтора року в залежності від рівня освіти.

При вибутті до військової частини виплачується одноразова грошова допомога у розмірі 2900 грн, для офіційно працевлаштованих зберігається робоче місце та виплачується середньомісячна заробітна плата. Після звільнення з лав Збройних Сил України при постановці на військовий облік виплачується грошова допомога у розмірі мінімальної середньої заробітної плати на день призову - 3200 грн (Постанова №185 від 08.04.15 р.).

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть адміністративну або кримінальну відповідальність.

ПРИЗОВНИКИ, ЯКІ ПРОХОДЯТЬ СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ДО ЗОНИ АТО В ЖОДНОМУ РАЗІ НЕ НАПРАВЛЯЮТЬСЯ.До відома громадян Тростянецького району та міста Ладижин!

Військові квитки, які видаються громадянам України по досягненню ними 27 років, які не проходили військову службу, будуть видаватись лише тим громадянам, які мали на період з 18 до 27 років підстави для звільнення від проходження стокової військової служби, зазначені у статті 17 та 18 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

Усім іншим громадянам, які не мали законних підстав для відстрочки або звільнення від строкової військової служби, будуть надаватись довідки:ДОВІДКА

Видана військовозобов’язаному Іванову Івану Івановичу про те, що він дійсно перебуває на обліку в Тростянецькому об’єднаному районному військовому комісаріаті з 01.01.1996 року. В період з 18 до 27 років до Тростянецького ОРВК не з’являвся, медичну комісію не проходив, проходити військову службу в Збройних Силах України не бажав, конституційний обов’язок громадянина України не виконав.

Військовий комісар Тростянецького ОРВК
5 жовтня 2018 | | Автор:redaktor | Переглядів: 516 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль