Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Афиша Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу

Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу

3250_56d4da9734509f1e91f99afb067ca119.jpg (22.37 Kb)Згідно Закону України “Про військовий обов’язок та військову службу” та Указу Президента України №33/2018 від 15.02.2018 р. проводиться призов громадян на строкову військову службу в збройних Силах України 2018 року. (До речі, дотриматися традиції урочистих проводів до війська допоможе сервіс пошуку ресторанів кафе та барів по Україні - Каталог баров Киева)

Призову на строкову військову службу підлягають громадяни України, які визнані придатними за станом здоров’я, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

При отриманні повістки призовник повинен негайно з’явитися до Тростянецького ОРВК в термін зазначений в повістці.

Строки служби становлять від 1-го до півтора року в залежності від рівня освіти.

При вибутті до військової частини виплачується одноразова грошова допомога у розмірі 2900 грн, для офіційно працевлаштованих зберігається робоче місце та виплачується середньомісячна заробітна плата. Після звільнення з лав Збройних Сил України при постановці на військовий облік виплачується грошова допомога у розмірі мінімальної середньої заробітної плати на день призову - 3200 грн (Постанова №185 від 08.04.15 р.).

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть адміністративну або кримінальну відповідальність.

ПРИЗОВНИКИ, ЯКІ ПРОХОДЯТЬ СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ДО ЗОНИ АТО В ЖОДНОМУ РАЗІ НЕ НАПРАВЛЯЮТЬСЯ.До відома громадян Тростянецького району та міста Ладижин!

Військові квитки, які видаються громадянам України по досягненню ними 27 років, які не проходили військову службу, будуть видаватись лише тим громадянам, які мали на період з 18 до 27 років підстави для звільнення від проходження стокової військової служби, зазначені у статті 17 та 18 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

Усім іншим громадянам, які не мали законних підстав для відстрочки або звільнення від строкової військової служби, будуть надаватись довідки:ДОВІДКА

Видана військовозобов’язаному Іванову Івану Івановичу про те, що він дійсно перебуває на обліку в Тростянецькому об’єднаному районному військовому комісаріаті з 01.01.1996 року. В період з 18 до 27 років до Тростянецького ОРВК не з’являвся, медичну комісію не проходив, проходити військову службу в Збройних Силах України не бажав, конституційний обов’язок громадянина України не виконав.

Військовий комісар Тростянецького ОРВК
5 жовтня 2018 | | Автор:redaktor | Переглядів: 4278 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль