Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, RSS-Ladyjin Пихатості ладижинських чиновників немає меж, або перейменування вулиць не буде

Пихатості ладижинських чиновників немає меж, або перейменування вулиць не буде

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7845_arh.jpg
27 березня, в місцевій комунальній газеті була надрукована об’ява з приводу того, що 4 квітня, о 10.00, в кабінеті відділу містобудування та архітектури Ладижинської міської ради відбудуться громадські слухання з обговорення проекту регуляторного акта «Про затвердження Порядку присвоєння та заміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна, найменування або перейменування вулиць на території Ладижинської міської ради».
Ладижинці вирішили, що в місті почнуть перейменовувати вулиці. Люди вже навіть почали спорити, на честь кого потрібно називати вулиці в місті. Були й незадоволені, адже, на їхню думку, це потягне за собою фінансові витрати на переоформлення документів.
Щоб отримати інформацію з приводу запланованих слухань, ми звернулися до начальника відділу містобудування та архітектури Ладижинської міської ради Мельниченко Людмили Андріївни.
На жаль, чиновниця не була налаштована на спілкування. На всі вмовляння роз’яснити ситуацію щодо того, будуть перейменовуватися вулиці чи ні, вона відповідала, що зміст регуляторного акта «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна, найменування або перейменування вулиць на території Ладижинської міської ради» знаходиться на сайті міської ради.
Звичайно, чиновник може відмовити в наданні коментарів посилаючись на зайнятість. Але вражала сама форма відмови – ворожий стан, роздратованість, поверхневе ставлення. Підтримали поведінку пані Людмили і її колеги, які працюють разом з нею в кабінеті, мовляв ходять тут різні журналісти, задають незручні питання. До речі, незручним питанням виявилося просте прохання представитись і назвати свою посаду. Після такого «журналістського нахабства» чиновниця демонстративно покинула кабінет.
Варто зазначити, що коментар отримати таки вдалося, але лише після втручання в ситуацію в.о. міського голови Людмили Дмитрівни Бучко.
Як зазначила Людмила Дмитрівна, вона кожного разу на п’ятихвилинці просить працівників міськради поводитися чемно з відвідувачами. Але, або наші чиновники погано слухають, або у них своє бачення вихованості.
Варто нагадати, що з некоректним відношенням доводилося стикатися і в юридичному відділі Ладижинської міськради. А депутат Олександр Ванзіляк, навіть був змушений звертатися у міліцію.
Від себе, як журналіста, добавлю – по роду діяльності доводиться стикатися з різними людьми, в тому числі і негативно налаштованими, тому нічому не дивуюся. Але обурює інше – зараз, у час коли йде перезавантаження влади, коли Україна ціною крові власних синів розбудовує нову націю, в нашій міськраді сидять совкові чиновники, які як і раніше пихато ставляться до людей, забуваючи, що їх утримують платники податків, тобто ми з вами.
Хочеться вірити, що зміни скоро настануть і любий ладижинець зможе безперешкодно звернутися до будь-якого відділу міської ради.
Нижче наводимо коментар начальника відділу містобудування та архітектури Ладижинської міської ради Мельниченко Людмили Андріївни, добутий з великим трудом. Коментар наводиться мовою оригіналу.
- В прошлом номере газеты было розміщено оголошення про то, что будут проведены громадські слухання з розгляду проекту регуляторного акта, яким буде встановлено порядок надання та зміни поштової адреси об’єктам нерухомого майна, найменування або перейменування вулиць на території Ладижинської міської ради. Так как у нас такого документа нет.
Про це було оголошення в газете. Но почему-то люди решили, что мы на этих громадських слуханнях будем переименовывать улицы. Они начали звонить сюда и говорить, что мы не хотим, чтобы улицы переименовывали.
Я созвонилась с нашей газетой и сказала - вы немножко не так дали об’яву. Це не об’ява про те, що будет рассматриваться регуляторный проект. У нас такого порядка не одним законодательным документом не установлено, поэтому каждый город, каждый населенный пункт должен разработать свой порядок.
Поэтому заострите свое внимание, что мы не будем на данных громадських слуханнях менять название улиц. В порядке который размещен месяц уже на нашем сайте написано, каким образом в случае необходимости будут переименовываться улицы. Оголошення было неправильно трактовано людьми, никто ничего переименовывать не будет.
Если народ захочет поменять название улиц, для этого прописана целая процедура и инициатором будет ни міська рада, а громадські организации и таке інше.


3 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 602 Коментарів: 1
Написав: Valera 4.04.2014 - 01:05
Вразила назва репортажу. "Пихатість" А автор знає значення цього слова? Я б назвав вікторію-олену невихованою малолеткою. Олено, тобі ж жити в цьому місті, тобі в очі дивитися людям. Я розумію що ти буцім то впевнена в своїй правоті, але є і інша точка зору. І навряд чи архітекторів міста можна звинувачити в масових вбивствах на Майдані. Так чому така невихованість по відношенню до інших? Чому так зухвалість? Тому що сьогодні вам все дозволено? Але життя швидкоплинне, не вспієш оглянутися як завтра настануть зовсім інші часи і тобі Олено прийдеться вже виправдовувати своє беззаконня. Подумай.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль