Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Олександр Кучер вирішив повернути собі мандат депутата міської ради

Олександр Кучер вирішив повернути собі мандат депутата міської ради

8398_1438169367_1.jpg (373.54 Kb) Тільки-но відбулись трансформації в передвиборчому списку партії «Солідарність», що були викликані відмовою від депутатства першим номером цієї партії Олександром Кучером. І от міська виборча комісія була вчора вимушена знову ж таки приймати рішення щодо партії «Солідарінсть».

Така необхідність була викликана тим, що Олександр Кучер вирішив відкликати свою заяву та тим самим повернути собі депутатський мандат в Ладижинській міській раді.

Вчора Ладижинська міська виборча комісія розглянувши заяву Олександра Кучера задовольнила його заяву, тим самим позбавивши депутатства Надію Богуш. На сайті ЦВК поки що немає змін і Надія Богуш зазначена обраним депутатом від партії «Солідарність».

Олександр Кучер поки що не коментував свої заяви та свої рішення, які для виборців є незрозумілими, а тому потребують пояснень.
10 листопада 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 539 Коментарів: 2
Написав: Vetal 10.11.2015 - 13:05
Вот, уже передумал! Стало быть моя предвыборная программа будет выполнена!
Написав: OstapBender 10.11.2015 - 15:41
Подумав, передумав.. Толку з такого політика, який сам не може прийняти рішення і не послідовним? Маріонетка

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль