Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Олександр Кучер вирішив повернути собі мандат депутата міської ради

Олександр Кучер вирішив повернути собі мандат депутата міської ради

8398_1438169367_1.jpg (373.54 Kb) Тільки-но відбулись трансформації в передвиборчому списку партії «Солідарність», що були викликані відмовою від депутатства першим номером цієї партії Олександром Кучером. І от міська виборча комісія була вчора вимушена знову ж таки приймати рішення щодо партії «Солідарінсть».

Така необхідність була викликана тим, що Олександр Кучер вирішив відкликати свою заяву та тим самим повернути собі депутатський мандат в Ладижинській міській раді.

Вчора Ладижинська міська виборча комісія розглянувши заяву Олександра Кучера задовольнила його заяву, тим самим позбавивши депутатства Надію Богуш. На сайті ЦВК поки що немає змін і Надія Богуш зазначена обраним депутатом від партії «Солідарність».

Олександр Кучер поки що не коментував свої заяви та свої рішення, які для виборців є незрозумілими, а тому потребують пояснень.
10 листопада 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 542 Коментарів: 2
Написав: Vetal 10.11.2015 - 13:05
Вот, уже передумал! Стало быть моя предвыборная программа будет выполнена!
Написав: OstapBender 10.11.2015 - 15:41
Подумав, передумав.. Толку з такого політика, який сам не може прийняти рішення і не послідовним? Маріонетка

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль