Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Афиша Оголошено місячник добровільної здачі зброї

Оголошено місячник добровільної здачі зброї

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9911_300_190_56cecebd9ff4b.jpgЗ 1 по 31 жовтня на території Вінницької області розпочався місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухівки, що незаконно зберігаються населенням. Громадяни, які добровільно звернуться у відділи та відділення поліції з метою здачі зброї, будуть звільнені від кримінальної та адміністративної відповідальності, якщо добровільно здадуть зброю до 31 жовтня цього року.

Про це повідомляє Ладижинський міський відділ поліції.

Незаконне придбання або зберігання громадянами вогнепальної нарізної, гладкоствольної, газової, холодної зброї, пристроїв для відстрілу гумових куль, боєприпасів, вибухових матеріалів тягне за собою відповідальність згідно законодавства України.

Якщо адміністративна відповідальність передбачає покарання у вигляді штрафу в розмірі від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї, то незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами - це злочин, за який законом передбачено кримінальну відповідальність. Санкція статті 263 Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк до 7 років.

Громадяни, які протягом місяця добровільно здадуть до поліції мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, будуть звільнені від відповідальності та в подальшому матимуть можливість зареєструвати зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.
26 вересня 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1800 Коментарів: 4
Написав: nina 25.10.2017 - 18:19
Вже місяць, як руйнується сайт, в якому можна було висловитись. Люди читали, спілкувались по проблемах місьта. А наразі пише один блогер і більше нічого.
Написав: Wanch 25.10.2017 - 20:44
nina,
up Один блогер, це - Я!!!
У мене є сотні оповідань і декілька сотень віршів!
Але суть не в цьому; якщо я пишу свої думки, чи бачення
тієї ситуації, яка є насправді, то наші "критикани"
за неумінням думати, за неумінням розуміти, що в нас в
Україні звершується і в чию пользу, починають гадити
на ту особистість, що пише блоги, хоча у самого немає зовсім мозгових клітин, щоб щось написати.
Такі люди(якщо можно їх так назвати),із-за бідності свого розуму ненавидять всіх, хто не такий,як вони,
а наші адміністратори не слідкують за правилами
взаємоповаги дописувачів, тому і не хотять навіть ті, хто спілкувався, нічого говорити.
А про що можно вести мову, якщо ми один одного не поважаємо? Якщо взяти за приклад мою ситуацію;
якщо я пишу те, що комусь не подобається, ну, то критикуй мене, давай свої докази того, що я не правильно думаю; це буде, в крайнім разі допустимо і буде вестись діалог. Але, коли, начинає дебіл, в якого
у мозговій начинці чиста сторінка і він починає хулити
дитину, яка йому нічого поганого не зробила і ще взагалі не розуміє тих ситуацій, які є в нашому житті,
то такому чмуру я, чесно, укоротив би віку без всякого слідства. У нас прикриваються НІКами і думають, що вони захищені і можуть похабити тих, хто кращий і розумніший.
Але це, Ніна, ніщо проти того, що діється в нашій країні. Тому, про що можуть говорити ті, хто на сьогодні з усіх сил виживає?
Ось я разів десять хотів тебе побачити в кіоскові!
А він - закритий!
А ти кажеш!!!!... У всіх намає часу!
Написав: nina 26.10.2017 - 09:00
А я не полюбляю театри одного актора.
Написав: Wanch 29.10.2017 - 07:36
nina,
Пиши. Будеш третім в театрі!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль