Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, RSS-Ladyjin Не все гладко в Ладижинській лікарні

Не все гладко в Ладижинській лікарні

В комунальній газеті, періодично з’являється інформація, про покращення в місцевій лікарні. І капітальний ремонт клінічної лабораторії там зробили, і оновлену жіночу консультацію, і впроваджують переведення лікарні на електронну систему задля зручності містян.
Але, як виявилося, є й інша сторона. Так, під час 30 сесії Ладижинської міської ради, питання про проблеми Ладижинської лікарні підняла ладижанка Галина Молодан:
- У фізіотерапевтичному відділенні можна ногу зламати. Ремонту стіни кабінету не бачили мабуть з часу відкриття закладу, - зазначила пані Галина.
За її словами, дитяче відділення також давно потребує ремонту.
На зауваження Галини Молодан відповів головний лікар Ладижинського ТМО Дмитро Альчук:
- Про ремонт кабінету, швидкої та дитячого відділення ми вже говоримо років десять. Наприклад, гроші на ремонт дитячого відділення цього року виділені, але казначейство їх не проплачує, - розповів головний лікар.
- Тому, - звернувся Дмитро Альчук до депутатів, - давайте гроші, і ми все золотом покриємо.
Крім того, у ці відділення десятками років не купується обладнання. І це не залежить від адміністрації мед закладу.

Але, як зазначив пан Альчук, є в нашій лікарні і позитивні моменти, як наприклад – гаряча і холодна вода, достойне харчування, тридобове забезпечення ліками, каналізація.
4 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 798 Коментарів: 8
Написав: Любовь 4.04.2014 - 13:32
Кроме воды и канализации, есть еще освещение и проведены телефоны. Так же имеется и стекла в окнах вместо старых одеял. В проходах в палаты, двери вместо валуна. А галя все таки молодец! 12 лет подтявкивала меру, а тут как тот ушол так сразу совесть проснулась и начала рот раскрывать. Честная и порядочная :)
Написав: Оля 4.04.2014 - 20:20
Какой примитивизм в голове у человека гордящегося в 21 веке канилизацией, горячей и холодной водой, питанием и лекарствами в городской больнице! На сколько пропитаны мозги жлобством, что бы найти выражение "золотом покроем"?
Написав: Ладыжанка 6.04.2014 - 22:20
А у Гали наверно внучка попала в детскую,так она и обратила внимания.Так что выходит,что надо почаще родственникам депутатов попадать к нам больницу?
Написав: Миша 6.04.2014 - 23:55
че дурные они в нашу больницу! Галя просто работала вместе с женой рыжего в больнице, вот и запоздало "благодарит" от лица его жены за то что бросил.
Написав: nina 7.04.2014 - 04:19
Галя ніколи не була депутатом. Вона крутилась біля партії "Батьківщина", покі не здала її рудому. І Галя ніколи не працювала в лікарні, то її свекруха працювала в лікарні з дружиною рудого.
Написав: Ладыжанка 7.04.2014 - 12:46
Галя была в партии "Батькивщина"до тех пор,пока с балконом не началась катавасия.А потом обиделась и ушла.
Написав: KrisBlutenstein 8.04.2014 - 21:25
вибачте, а як розуміти фразу "тридобове забезпечення ліками"??? щось я про таке у нас не чула і не бачила нічого подібного
Написав: pasa28 9.04.2014 - 10:23
Проблеми з ремонтом у державних установах були завжди, їх не вирішиш на 1 день. Мене більше хвилює питання відношення лікарів до пацієнтів(особливо стаціонару)- без хабаря на тебе навіть ніхто не подивить, хоч вмирай всім буде байдуже.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль