Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, RSS-Ladyjin Не все гладко в Ладижинській лікарні

Не все гладко в Ладижинській лікарні

В комунальній газеті, періодично з’являється інформація, про покращення в місцевій лікарні. І капітальний ремонт клінічної лабораторії там зробили, і оновлену жіночу консультацію, і впроваджують переведення лікарні на електронну систему задля зручності містян.
Але, як виявилося, є й інша сторона. Так, під час 30 сесії Ладижинської міської ради, питання про проблеми Ладижинської лікарні підняла ладижанка Галина Молодан:
- У фізіотерапевтичному відділенні можна ногу зламати. Ремонту стіни кабінету не бачили мабуть з часу відкриття закладу, - зазначила пані Галина.
За її словами, дитяче відділення також давно потребує ремонту.
На зауваження Галини Молодан відповів головний лікар Ладижинського ТМО Дмитро Альчук:
- Про ремонт кабінету, швидкої та дитячого відділення ми вже говоримо років десять. Наприклад, гроші на ремонт дитячого відділення цього року виділені, але казначейство їх не проплачує, - розповів головний лікар.
- Тому, - звернувся Дмитро Альчук до депутатів, - давайте гроші, і ми все золотом покриємо.
Крім того, у ці відділення десятками років не купується обладнання. І це не залежить від адміністрації мед закладу.

Але, як зазначив пан Альчук, є в нашій лікарні і позитивні моменти, як наприклад – гаряча і холодна вода, достойне харчування, тридобове забезпечення ліками, каналізація.
4 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 789 Коментарів: 8
Написав: Любовь 4.04.2014 - 13:32
Кроме воды и канализации, есть еще освещение и проведены телефоны. Так же имеется и стекла в окнах вместо старых одеял. В проходах в палаты, двери вместо валуна. А галя все таки молодец! 12 лет подтявкивала меру, а тут как тот ушол так сразу совесть проснулась и начала рот раскрывать. Честная и порядочная :)
Написав: Оля 4.04.2014 - 20:20
Какой примитивизм в голове у человека гордящегося в 21 веке канилизацией, горячей и холодной водой, питанием и лекарствами в городской больнице! На сколько пропитаны мозги жлобством, что бы найти выражение "золотом покроем"?
Написав: Ладыжанка 6.04.2014 - 22:20
А у Гали наверно внучка попала в детскую,так она и обратила внимания.Так что выходит,что надо почаще родственникам депутатов попадать к нам больницу?
Написав: Миша 6.04.2014 - 23:55
че дурные они в нашу больницу! Галя просто работала вместе с женой рыжего в больнице, вот и запоздало "благодарит" от лица его жены за то что бросил.
Написав: nina 7.04.2014 - 04:19
Галя ніколи не була депутатом. Вона крутилась біля партії "Батьківщина", покі не здала її рудому. І Галя ніколи не працювала в лікарні, то її свекруха працювала в лікарні з дружиною рудого.
Написав: Ладыжанка 7.04.2014 - 12:46
Галя была в партии "Батькивщина"до тех пор,пока с балконом не началась катавасия.А потом обиделась и ушла.
Написав: KrisBlutenstein 8.04.2014 - 21:25
вибачте, а як розуміти фразу "тридобове забезпечення ліками"??? щось я про таке у нас не чула і не бачила нічого подібного
Написав: pasa28 9.04.2014 - 10:23
Проблеми з ремонтом у державних установах були завжди, їх не вирішиш на 1 день. Мене більше хвилює питання відношення лікарів до пацієнтів(особливо стаціонару)- без хабаря на тебе навіть ніхто не подивить, хоч вмирай всім буде байдуже.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль