Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ 3-А Напередодні виборів в Ладижині зібрали позачергову сесію

Напередодні виборів в Ладижині зібрали позачергову сесію

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/17_dscn5273.jpg

21 жовтня, напередодні виборів, депутати Ладижинської міської ради зібрались на позачергову 44-ту сесію.

Зібратись в екстреному режимі депутатів змусили ряд важливих для міста питань, серед яких внесення змін до міського бюджету, придбання житла для сімей учасників АТО, відкриття новозбудованого туалету, придбання нежитлової будівлі, що знаходиться в міському парку, земельні питання та інше.

Сім’я загиблого учасника АТО Віталія Химича отримає житло


Для сім’ї загиблого військовослужбовця, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції Химича Віталія Івановича буде придбана 3-кімнатна квартира загальною площею 73,2 кв.м, встановленою вартістю 549 000 гривень, в тому числі спів фінансування з міського бюджету – 65 580 грн., за адресою вул. Піонерська, буд. 7А.

Ще одну квартиру придбають для сім’ї учасника АТО Віктора Северина

Ще одну квартиру придбають для Северина Віктора Вікторовича, учасника АТО, який внаслідок важкого поранення втратив своє здоров’я. 2-кімнатна квартира загальною площею 53,6 кв. м. за адресою вул. Піонерська, буд. 7А має встановлену вартість 428 800 гривень у тому числі спів фінансування з міського бюджету – 58 638 грн.

Варто відзначити, що задля придбання вищезазначених квартир депутати внесли зміни до міського бюджету.

Занедбану будівлю, що у міському парку, придбають для дендропарку «Ладижинський гай»

Нежитлова будівля загальною площею 736,4 кв. м., що знаходиться у міському парку, буде придбана для потреб дендрологічного парку «Ладижинський гай». Придбають її у ТОВ «ТАN» за 2,5 млн. гривень.
Як зазначив міський голова Валерій Коломєйцев, спочатку в проекті дендропарку передбачалося будівництво адмінбудівлі, допоміжних приміщень тощо, але було підраховано, що це обійдеться бюджету у 12-13 мільйонів гривень і готову будівлю придбати значно дешевше. Тому зупинились на даному варіанті.

Також, міський голова наголосив, що «Ладижинський гай» потерпає від рук вандалів, які завдають йому значної шкоди, але й досі жодного протоколу з цього приводу правоохоронцями складено не було.

Новозбудовану громадську вбиральню нарешті відкрито


Новозбудовану громадську вбиральню, що на перехресті вулиць Будівельників і Кравчика, нарешті відкрито. Раніше повідомлялося, що її відкриття відбудеться не пізніше Дня незалежності України, але з якихось причин цього зробити не вдалося. Проте, громадська вбиральня запрацювала перед самими виборами, що саме по собі також непогано.

- Ми повинні привчити жителів міста Ладижина, до того, що є не лише кущі та темні закоулки, а, й, є ще теплі гарні приміщення, які природно мати культурним людям, - сказав Коломєцев. - Туалет в Ладижині самий гарний в Україні, це потрібно визнати, і місце йому саме там.

В Ладижині побудують нову газову заправку. Власник – містер Ікс.


Жваве обговорення викликало питання будівництва в місті Ладижині по вулиці К.Маркса газозаправочної станції. Точніше інтерес викликала не сама станція, а її власник.

Зокрема, один з депутатів міськради Олександр Ванзіляк зажадав почути ім’я власника майбутньої заправки, чим викликав на себе бурю критики з боку міського голови.

- Я не знаю хто власник. Мені все одно. А вам яка різниця?, - сказав Валерій Коломєйцев.

Варто відзначити, що після нетривалих, але гарячих дебатів ім’я власника заправки так і не було названо, але більшість депутатів рішення щодо виділення землі під газозаправочну станцію таки підтримали.

Орендарям захаращених земельних ділянок, що по вулиці Будівельників, продовжили строк оренди


Приватним підприємцям, що орендують земельні ділянки по вулиці Будівельників (за 19 будинком) продовжили строк оренди, але на цей раз за повну , а не за пільговою ціною, як це було раніше. Так, ФОП Карпенко отримала договір оренди на 5 років, ФОП Орищук і ФОП Макагон на 3 роки.

По закінченні, сесії міський голова Валерій Коломєйцев висловив сподівання, що останні дні, перед виборами, в Ладижині пройдуть спокійно без ексцесів і вже за результатами виборів, наступний раз, в сесійній залі зберуться хороші депутати.
21 жовтня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 917 Коментарів: 5
Написав: OstapBender 21.10.2015 - 15:54
Колись Містер Рудий Х, був власником великої газової заправки у Вінниці на окуржній. Може цей Рудий Х і в нас таку хоче побудувати
Написав: POST13 22.10.2015 - 07:57
Треба в місті Ладижині провести ілюстрацію всіх бо кіна не буде !!! Я думаю мене більшість підтримає !
Написав: svet 23.10.2015 - 13:33
А ви що, не зрозуміли для чого зібрали всіх перед виборами? Заклик зробили, що будуть розглядати питання про надання житла сім`ям біців АТО, а сама головна причина була в купівлі за 2.5 МЛН.ГРН, занедбаної будівлі, що у міському парку, для дендропарку «Ладижинський гай». Як би депутатам сказали прийти для рішення тільки цього питання, то мало хто б прийшов.Але акцент зробили на учасниках АТО!!!Як так можна, прикриваючись ними, вирішувати свої шкурні питання???Де мораль! Ганьба коломєйцеву!
Написав: Sidir-Gnatovich 23.10.2015 - 13:56
Рижий крутить законами і депутатами, як циган сонцем. Прийняли рішення про купівлю будівлі, а коли очухалися і зрозуміли, що вчинили злочин, то сьогодні уже укладають договір оренди будівлі. А якже ж голосування, якже ж протокол сесії? Активістам і тим депутатам, які не голосували за це питання, необхідно перевірити ці махінації.
Написав: Wanch 23.10.2015 - 14:09
Але ж краще купити занедбаний, але міцний будинок за 2,5млн. гривень,підлатати його, ніж посеред парку будувати за 14 млн. грн.
Я вважаю, що депутати вчинили правильно! Кроме пана Сутика, який умив руки, щоб приступити до більш важливих справ,- собачатника!
Яка ж там може бути махінація, коли будуть робити хазяїну перечислення і готовити документи куплі-продажу?
Ви панове геть подуріли і кругом, що б доброго не робилось, для вас, це - злочин!
Рішення прийняли! А тепер готують документи!
Мабуть розумні дії до вашої голови не доходять.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль