Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада На Вінниччині відбудеться конкурс успішних людей

На Вінниччині відбудеться конкурс успішних людей

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/medium-1429521410-.jpgВінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування оголосила загальнообласний конкурс «Вінниччина – регіон успішних людей».
Про це повідомляє інтернет-ресурс «Інформаційна Вінниччина».

Як зазначають організатори, вони мають на меті відзначити кращих представників органів місцевого самоврядування, представників виробництва та бізнесу і інститутів громадянського суспільства, які є партнерами органів місцевого самоврядування.

Також в Асоціації вважають, що конкурс сприятиме просуванню Вінниччини як успішного регіону з висококваліфікованими управлінцями та спеціалістами, розвинутою співпрацею влада-громадськість-бізнес. А також слугуватиме загальному підвищенню рейтингу області серед інших регіонів України.

Конкурс проводитиметься у два етапи: на рівні району і на рівні області. В обох випадках визначатимуться номінанти в таких категоріях: Сільський/селищний голова; Депутат сільської/селищної ради; Секретар сільської/селищної ради; Бухгалтер сільської/селищної ради; Землевпорядник сільської/селищної ради.

Крім того серед учасників обиратимуться кращі: Міський голова; Голова районної ради; Секретар міської ради; Депутат міської ради; Депутат районної ради; Посадова особа місцевого самоврядування; Бізнес-партнер місцевого самоврядування; Громадський партнер місцевого самоврядування; Волонтер.

Номінувати кандидатів на участь в конкурсі мають право місцеві ради або громадські організації. Заявки прийматимуться до 30 червня 2015 року, а переможців визначать до 1 серпня. Церемонія нагородження відбудеться під час урочистих заходів, присвячених Дню Незалежності України. Переможці отримають відзнаку та статуетку конкурсу «Регіональний лідер» із зазначенням категорії.
20 квітень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 554 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль