Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада На Вінниччині відбудеться конкурс успішних людей

На Вінниччині відбудеться конкурс успішних людей

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/medium-1429521410-.jpgВінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування оголосила загальнообласний конкурс «Вінниччина – регіон успішних людей».
Про це повідомляє інтернет-ресурс «Інформаційна Вінниччина».

Як зазначають організатори, вони мають на меті відзначити кращих представників органів місцевого самоврядування, представників виробництва та бізнесу і інститутів громадянського суспільства, які є партнерами органів місцевого самоврядування.

Також в Асоціації вважають, що конкурс сприятиме просуванню Вінниччини як успішного регіону з висококваліфікованими управлінцями та спеціалістами, розвинутою співпрацею влада-громадськість-бізнес. А також слугуватиме загальному підвищенню рейтингу області серед інших регіонів України.

Конкурс проводитиметься у два етапи: на рівні району і на рівні області. В обох випадках визначатимуться номінанти в таких категоріях: Сільський/селищний голова; Депутат сільської/селищної ради; Секретар сільської/селищної ради; Бухгалтер сільської/селищної ради; Землевпорядник сільської/селищної ради.

Крім того серед учасників обиратимуться кращі: Міський голова; Голова районної ради; Секретар міської ради; Депутат міської ради; Депутат районної ради; Посадова особа місцевого самоврядування; Бізнес-партнер місцевого самоврядування; Громадський партнер місцевого самоврядування; Волонтер.

Номінувати кандидатів на участь в конкурсі мають право місцеві ради або громадські організації. Заявки прийматимуться до 30 червня 2015 року, а переможців визначать до 1 серпня. Церемонія нагородження відбудеться під час урочистих заходів, присвячених Дню Незалежності України. Переможці отримають відзнаку та статуетку конкурсу «Регіональний лідер» із зазначенням категорії.
20 квітень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 564 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль