Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, RSS-Ladyjin На спортивних майданчиках Ладижина наведуть лад

На спортивних майданчиках Ладижина наведуть лад

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5450_sport.jpeg
З 1 по 30 квітня, на території Ладижинської міської ради проходитиме міський місячник з облаштування відкритих спортивних споруд та спортмайданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота». Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Головна мета місячника - покращення умов для регулярних занять масовою фізичною культурою різних соціальних і вікових груп населення за місцем проживання, навчання а також у місцях масового відпочинку.
Організаційний комітет міського місячника звертається в першу чергу, до власників спортивних споруд та спортмайданчиків, на балансі яких вони знаходяться. Також, взяти активну участь в місячнику запрошуються усі небайдужі містяни.
Організації, які краще підготують спортивні майданчики до роботи у весняно-літній період, будуть нагороджені грамотами та кубками Відділу з питань фізичної культури і спорту.
Матеріали по проведенню місячника (фото, інформація про кількість учасників місячника та кількість залучених матеріальних ресурсів) будуть подані в обласний організаційний комітет по проведенню місячника.

2 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 418 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль