Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, RSS-Ladyjin На спортивних майданчиках Ладижина наведуть лад

На спортивних майданчиках Ладижина наведуть лад

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5450_sport.jpeg
З 1 по 30 квітня, на території Ладижинської міської ради проходитиме міський місячник з облаштування відкритих спортивних споруд та спортмайданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота». Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Головна мета місячника - покращення умов для регулярних занять масовою фізичною культурою різних соціальних і вікових груп населення за місцем проживання, навчання а також у місцях масового відпочинку.
Організаційний комітет міського місячника звертається в першу чергу, до власників спортивних споруд та спортмайданчиків, на балансі яких вони знаходяться. Також, взяти активну участь в місячнику запрошуються усі небайдужі містяни.
Організації, які краще підготують спортивні майданчики до роботи у весняно-літній період, будуть нагороджені грамотами та кубками Відділу з питань фізичної культури і спорту.
Матеріали по проведенню місячника (фото, інформація про кількість учасників місячника та кількість залучених матеріальних ресурсів) будуть подані в обласний організаційний комітет по проведенню місячника.

2 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 429 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль