Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, RSS-Ladyjin На спортивних майданчиках Ладижина наведуть лад

На спортивних майданчиках Ладижина наведуть лад

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5450_sport.jpeg
З 1 по 30 квітня, на території Ладижинської міської ради проходитиме міський місячник з облаштування відкритих спортивних споруд та спортмайданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота». Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Головна мета місячника - покращення умов для регулярних занять масовою фізичною культурою різних соціальних і вікових груп населення за місцем проживання, навчання а також у місцях масового відпочинку.
Організаційний комітет міського місячника звертається в першу чергу, до власників спортивних споруд та спортмайданчиків, на балансі яких вони знаходяться. Також, взяти активну участь в місячнику запрошуються усі небайдужі містяни.
Організації, які краще підготують спортивні майданчики до роботи у весняно-літній період, будуть нагороджені грамотами та кубками Відділу з питань фізичної культури і спорту.
Матеріали по проведенню місячника (фото, інформація про кількість учасників місячника та кількість залучених матеріальних ресурсів) будуть подані в обласний організаційний комітет по проведенню місячника.

2 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 365 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль