Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада У міського голови проблеми з наповненням сайту міської ради

У міського голови проблеми з наповненням сайту міської ради

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8861_image002.jpgПитання наповнення офіційного сайту Ладижинської міської ради стало головним під час наради міського голови міста Ладижин з керівниками структурних підрозділів міської ради, комунальних установ та організацій, яка відбулась 2 березня.

Про це повідомляється на офіційному сайті Ладижинської міської ради.

В результаті обговорення було дано доручення керуючому справами В.М.Терепі взяти під особистий контроль роботу сайту міської ради та поновлення інформації на ньому.

Особливу увагу Валерій Коломєйцев звернув на оперативність та своєчасність подання структурними підрозділами міської ради інформації для розміщення на сайті.

Слід відмітити, що сайт Ладижинської міської ради є офіційним ресурсом міської ради на якому публікуються проекти рішень виконкому та міської ради, розпорядження міського голови та рішення виконкому та міської ради після їх прийняття. Саме цей ресурс є джерелом інформації про роботу міської ради і наш ресурс, наприклад, також користується ним під час підготовки публікацій.

Ми також відмічаємо, що наповнення сайту відбувається непостійно, інформація є почасти неповною, особливо в розділі рішень та розпоряджень, тому доручення міського голови є слушним. Шкода тільки, що цього він не зробив раніше, і раніше не помічав того, що з сайтом міської ради є проблеми.
3 березень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 646 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль