Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада У міського голови проблеми з наповненням сайту міської ради

У міського голови проблеми з наповненням сайту міської ради

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8861_image002.jpgПитання наповнення офіційного сайту Ладижинської міської ради стало головним під час наради міського голови міста Ладижин з керівниками структурних підрозділів міської ради, комунальних установ та організацій, яка відбулась 2 березня.

Про це повідомляється на офіційному сайті Ладижинської міської ради.

В результаті обговорення було дано доручення керуючому справами В.М.Терепі взяти під особистий контроль роботу сайту міської ради та поновлення інформації на ньому.

Особливу увагу Валерій Коломєйцев звернув на оперативність та своєчасність подання структурними підрозділами міської ради інформації для розміщення на сайті.

Слід відмітити, що сайт Ладижинської міської ради є офіційним ресурсом міської ради на якому публікуються проекти рішень виконкому та міської ради, розпорядження міського голови та рішення виконкому та міської ради після їх прийняття. Саме цей ресурс є джерелом інформації про роботу міської ради і наш ресурс, наприклад, також користується ним під час підготовки публікацій.

Ми також відмічаємо, що наповнення сайту відбувається непостійно, інформація є почасти неповною, особливо в розділі рішень та розпоряджень, тому доручення міського голови є слушним. Шкода тільки, що цього він не зробив раніше, і раніше не помічав того, що з сайтом міської ради є проблеми.
3 березень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 590 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль