Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада У міського голови проблеми з наповненням сайту міської ради

У міського голови проблеми з наповненням сайту міської ради

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8861_image002.jpgПитання наповнення офіційного сайту Ладижинської міської ради стало головним під час наради міського голови міста Ладижин з керівниками структурних підрозділів міської ради, комунальних установ та організацій, яка відбулась 2 березня.

Про це повідомляється на офіційному сайті Ладижинської міської ради.

В результаті обговорення було дано доручення керуючому справами В.М.Терепі взяти під особистий контроль роботу сайту міської ради та поновлення інформації на ньому.

Особливу увагу Валерій Коломєйцев звернув на оперативність та своєчасність подання структурними підрозділами міської ради інформації для розміщення на сайті.

Слід відмітити, що сайт Ладижинської міської ради є офіційним ресурсом міської ради на якому публікуються проекти рішень виконкому та міської ради, розпорядження міського голови та рішення виконкому та міської ради після їх прийняття. Саме цей ресурс є джерелом інформації про роботу міської ради і наш ресурс, наприклад, також користується ним під час підготовки публікацій.

Ми також відмічаємо, що наповнення сайту відбувається непостійно, інформація є почасти неповною, особливо в розділі рішень та розпоряджень, тому доручення міського голови є слушним. Шкода тільки, що цього він не зробив раніше, і раніше не помічав того, що з сайтом міської ради є проблеми.
3 березень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 658 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль