Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Міський голова Ладижина привітав зі святом ЧЕСНИХ працівників суду

Міський голова Ладижина привітав зі святом ЧЕСНИХ працівників суду

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5872_hbbq.jpgЯк відомо, в Україні щороку 15 грудня відзначають День працівників суду, тому міський голова міста Ладижин Валерій Коломєйцев за звичкою вирішив привітати працівників суду.

Але цього року привітання Валерія Коломєйцева виявилось трохи незвичним. Так, адресував свої вітання мер Ладижина чесним працівникам суду.

«Шановні чесні працівники суду! Щиро вітаю Вас із професійним святом!», - пише міський голова.

З такого вітання випливає категорія нечесних працівників суду, яких Валерій Коломєйцев не вітає зі святом і не бажає їм витримки та сили духа, невичерпного джерела наснаги та оптимізму. За яким критерієм міський голова ділить працівників суду на чесних і нечесних, знає тільки він сам, але ми можемо припустити, що «нечесними працівниками суду» за логікою мера є ті, що скасували 37 незаконно виданих державних актів на землю та скасували незаконні тарифи на комунальні послуги.
12 грудня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 499 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль