Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ-5 Міський голова Ладижина дозволив себе критикувати

Міський голова Ладижина дозволив себе критикувати

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/8466_img_0692.jpgВ Ладижині на останній сесії міський голова Валерій Коломєйцев запропонував цікаву новацію для депутатів. Він дозволив після завершення розгляду питань порядку денного депутатам себе критикувати.

Таку пропозицію міський голова за його словами запропонував внаслідок роботи нашого ресурсу «Новини Ладижина», який критикує мера, а він не може відповісти. Пряма мова міського голови:

«Часто, к сожалению, мне говорят о том, что нас критикуют. И правильно делают. Я говорил недавно на одном судебном заседании корреспонденту. Она была, я видел её сегодня в этом зале. Вам(звертається до корреспондента нашого ресурсу). Плохо, что критика за спиной и нельзя на эту критику ответить. Я прошу сегодня внести в порядок денний, который мы сей час будем утверждать, включить в конце питання «Критика действий местной власти города Ладыжин оппозиционными депутатами городского совета". Тоесть, я попрошу обращаясь ко всем депутатам считаете ві себя в оппозиции или нет, давайте сегодня найдём время не пожалеем на то, чтобы депутат вставая, сидя, как угодно, сказал «Миськый голова, вы делаете ошибки. Делаете те или иные движения вносите или другие предложения или делая работу не так. Олейник. Анущенко и т.д. Тогда мы воспринимаем вашу критику объясняя по каждому вопросу почему мы так не можем сделать, как ві хотите, а если случна критика мы её фиксируем и исправляем стиль своей работі или свои решения. Вы не против такой постановки вопроса? Потому что когда мі не можем ответить, то я устал уже отвечать».


Обговоривши цю пропозицію Валерій Коломєйцев вніс в порядок денний сесії його сформулювавши таким чином:

Высказываний в адрес неправильных действий или предложений. назовём по каким-нибудь действиям, которые надо сделать, чтобы вы были удовлетворены и люди, которые тут живут, определёнными действиями власти.

По завершенні сесії депутати спробували покритикувати мера. Так, Людмила Головашич спробувала задати питання про водовідвід в другому мікрорайоні, який ще не побудований, але вже руйнується, а Валентина Комишна запитала чому два житлові будинки в селищі Губник виконком вже 11 років не може прийняти в комунальну власність та взяти на обслуговування, хоча рішення сесії було прийнято. Але спроба покритикувати мера не вдалась, бо за його переконаннями - це не критика його особиста, а роботи виконкому, тому критиці були піддані самі депутати та поставлені на місце міським головою.

Наш ресурс реагуючи на пропозицію міського голови Валерія Коломєйцева щодо неможливості відповісти на наші публікації надає йому таку можливість та створить власний блог на нашому проекті «Блоги Ладижина» в якому він особисто зможе публікувати любу інформацію та відповідати на критику.

Також нагадуємо, що на нашому ресурсі також є можливість для любого бажаючого розмістити свою новину зареєструвавшись на сайті, тому міський голова може скористатись і такими можливостями.
28 грудня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 584 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль