Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ-5 Міський голова Ладижина дозволив себе критикувати

Міський голова Ладижина дозволив себе критикувати

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/8466_img_0692.jpgВ Ладижині на останній сесії міський голова Валерій Коломєйцев запропонував цікаву новацію для депутатів. Він дозволив після завершення розгляду питань порядку денного депутатам себе критикувати.

Таку пропозицію міський голова за його словами запропонував внаслідок роботи нашого ресурсу «Новини Ладижина», який критикує мера, а він не може відповісти. Пряма мова міського голови:

«Часто, к сожалению, мне говорят о том, что нас критикуют. И правильно делают. Я говорил недавно на одном судебном заседании корреспонденту. Она была, я видел её сегодня в этом зале. Вам(звертається до корреспондента нашого ресурсу). Плохо, что критика за спиной и нельзя на эту критику ответить. Я прошу сегодня внести в порядок денний, который мы сей час будем утверждать, включить в конце питання «Критика действий местной власти города Ладыжин оппозиционными депутатами городского совета". Тоесть, я попрошу обращаясь ко всем депутатам считаете ві себя в оппозиции или нет, давайте сегодня найдём время не пожалеем на то, чтобы депутат вставая, сидя, как угодно, сказал «Миськый голова, вы делаете ошибки. Делаете те или иные движения вносите или другие предложения или делая работу не так. Олейник. Анущенко и т.д. Тогда мы воспринимаем вашу критику объясняя по каждому вопросу почему мы так не можем сделать, как ві хотите, а если случна критика мы её фиксируем и исправляем стиль своей работі или свои решения. Вы не против такой постановки вопроса? Потому что когда мі не можем ответить, то я устал уже отвечать».


Обговоривши цю пропозицію Валерій Коломєйцев вніс в порядок денний сесії його сформулювавши таким чином:

Высказываний в адрес неправильных действий или предложений. назовём по каким-нибудь действиям, которые надо сделать, чтобы вы были удовлетворены и люди, которые тут живут, определёнными действиями власти.

По завершенні сесії депутати спробували покритикувати мера. Так, Людмила Головашич спробувала задати питання про водовідвід в другому мікрорайоні, який ще не побудований, але вже руйнується, а Валентина Комишна запитала чому два житлові будинки в селищі Губник виконком вже 11 років не може прийняти в комунальну власність та взяти на обслуговування, хоча рішення сесії було прийнято. Але спроба покритикувати мера не вдалась, бо за його переконаннями - це не критика його особиста, а роботи виконкому, тому критиці були піддані самі депутати та поставлені на місце міським головою.

Наш ресурс реагуючи на пропозицію міського голови Валерія Коломєйцева щодо неможливості відповісти на наші публікації надає йому таку можливість та створить власний блог на нашому проекті «Блоги Ладижина» в якому він особисто зможе публікувати любу інформацію та відповідати на критику.

Також нагадуємо, що на нашому ресурсі також є можливість для любого бажаючого розмістити свою новину зареєструвавшись на сайті, тому міський голова може скористатись і такими можливостями.
28 грудня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 579 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль