Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Мерія Ладижина витратить пів мільйона гривень на боротьбу із каштановою міллю

Мерія Ладижина витратить пів мільйона гривень на боротьбу із каштановою міллю

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3766_kasht.jpg

Місцева влада Ладижина планує здійснити закупівлю послуг з благоустрою та озелененню міста і сіл, очікуваною вартістю 500 тис. гривень.

500 тис. гривень планується витратити на благоустрій та озеленення міста Ладижина та прилеглих сіл. Зокрема, чиновники вирішили звернути увагу на оздоровлення ладижинських каштанів та боротьбу із омелою.

«… планується закупівля послуг з благоустрою та озелененню міста і сіл, пов’язані із захистом зелених насаджень від шкідників і хвороб (омела та міль каштанова) та ліквідацією негативних наслідків техногенного впливу на лісові насадження. Очікувана вартість закупівлі становить 500 тис. грн.», - повідомляється у газеті «Нове місто».

Нагадаємо, що в 2011 році Народним центром екологічного контролю було зупинено вирізку 2017 каштанів, які планувала зробити місцев влада. Ще три роки тому наш ресурс публікував матеріал з пропозиціями про можливість лікування каштанів, і от нарешті влада вирішила взятись за їх лікування, хоча раніше до цієї ідеї ставилась досить скептично.
11 червня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 495 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль