Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Мерія Ладижина витратить пів мільйона гривень на боротьбу із каштановою міллю

Мерія Ладижина витратить пів мільйона гривень на боротьбу із каштановою міллю

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3766_kasht.jpg

Місцева влада Ладижина планує здійснити закупівлю послуг з благоустрою та озелененню міста і сіл, очікуваною вартістю 500 тис. гривень.

500 тис. гривень планується витратити на благоустрій та озеленення міста Ладижина та прилеглих сіл. Зокрема, чиновники вирішили звернути увагу на оздоровлення ладижинських каштанів та боротьбу із омелою.

«… планується закупівля послуг з благоустрою та озелененню міста і сіл, пов’язані із захистом зелених насаджень від шкідників і хвороб (омела та міль каштанова) та ліквідацією негативних наслідків техногенного впливу на лісові насадження. Очікувана вартість закупівлі становить 500 тис. грн.», - повідомляється у газеті «Нове місто».

Нагадаємо, що в 2011 році Народним центром екологічного контролю було зупинено вирізку 2017 каштанів, які планувала зробити місцев влада. Ще три роки тому наш ресурс публікував матеріал з пропозиціями про можливість лікування каштанів, і от нарешті влада вирішила взятись за їх лікування, хоча раніше до цієї ідеї ставилась досить скептично.
11 червня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 432 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль