Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Мерія Ладижина витратить пів мільйона гривень на боротьбу із каштановою міллю

Мерія Ладижина витратить пів мільйона гривень на боротьбу із каштановою міллю

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3766_kasht.jpg

Місцева влада Ладижина планує здійснити закупівлю послуг з благоустрою та озелененню міста і сіл, очікуваною вартістю 500 тис. гривень.

500 тис. гривень планується витратити на благоустрій та озеленення міста Ладижина та прилеглих сіл. Зокрема, чиновники вирішили звернути увагу на оздоровлення ладижинських каштанів та боротьбу із омелою.

«… планується закупівля послуг з благоустрою та озелененню міста і сіл, пов’язані із захистом зелених насаджень від шкідників і хвороб (омела та міль каштанова) та ліквідацією негативних наслідків техногенного впливу на лісові насадження. Очікувана вартість закупівлі становить 500 тис. грн.», - повідомляється у газеті «Нове місто».

Нагадаємо, що в 2011 році Народним центром екологічного контролю було зупинено вирізку 2017 каштанів, які планувала зробити місцев влада. Ще три роки тому наш ресурс публікував матеріал з пропозиціями про можливість лікування каштанів, і от нарешті влада вирішила взятись за їх лікування, хоча раніше до цієї ідеї ставилась досить скептично.
11 червня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 487 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль