Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Валерій Коломєйцев вирішив вшосте стати мером Ладижина

Валерій Коломєйцев вирішив вшосте стати мером Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2056_1401520200_dscn3332.jpg

Валерій Коломєйцев братиме участь у місцевих виборах у жовтні цього року.

Про це він повідомив у ексклюзивному інтерв'ю для Lada.FM, яке вийде в ефір Радіо Ладижин 103,9FM 1 та 2 серпня о 10 годині з повтором о 15:00 у суботу та неділю та о 18:00 годині лише у суботу.

На запитання журналіста про те, чи планує він приймати участь у виборах у якості кандидата на посаду міського голови Ладижина, Валерій Коломєйцев відповів: «Я думаю, що це уже не велика таємниця. Я цю таємницю зберігати не хочу і буду відвертим. Так, дійсно, я прийняв рішення, я буду одним із кандидатів на посаду міського голови Ладижина».

Як запевнив Валерій Коломєйцев, він йтиме на вибори, як самовисуванець.

«Я підкреслюю, що сьогодні я безпартійний. Я дав обіцянку ладижинцям, що ніколи не буду членом будь-якої політичної партії України. Я відношу себе до партії, яка у моєму серці, у моїй душі,- це партія "Громади Ладижина". Тобто я піду на ці вибори самовисуванцем»,- каже мер Ладижина.

Також Валерій Коломєйцев висловив сподівання на майбутню підтримку його кандидатури трудовими колективами міста та місцевими осередками політичних сил країни.
31 липня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 582 Коментарів: 4
Написав: nina 1.08.2015 - 08:40
А кто-то сомневался? Пойдёт и победит обязательно. Нельзя же такой бюджетище доверить ещё кому-то. И выносить его оттуда в последний путь, будут вместе с креслом
Написав: Антикор 1.08.2015 - 10:41
Як завжди Коломейцев говорить неправду, а йому наші люди чомусь вірять. У 2010 році він прийшов до владного корита зловживаючи службовим становищем, так буде робити і зараз-недарма він взявся захищати ЛТЕС і Рябу.Саме на них він і розраховує, як і розраховує на бюджетників міста. Але Він не виконав і 40% своїх програм ні у 2006, ні у 2010 роках, а у минулому році-взагалі програми не було.Чесним способом Коломейцев вибори не виграє він тільки обіцяє чесність. Це слід врахувати тим,які будуть висуватись на посаду мера.Шановні, щоб повалити узурповану Коломейцевим потрібно об*єднатись і не повторити помилки минулих вибрів. Саме через чвари, а також пітставних він виграє. Коли опублікують списки кандидатів і партій опублікую інтересну інформацію...А nina права, винести в останню дорогу разом із кріслом, щоб той хто прийде на зміну не заразився інфекціями вождізму і беззаконня....
Написав: Wanch 1.08.2015 - 15:05
Антикор, Коли опублікують списки кандидатів і партій то твоя інформація буде коту під хвіст!
Людей інформують раніше, щоб ті, хто не знають - знали.
У тебе (пробач) виходить, як у хамелеона, зміниться клімат і я також. Якщо ти знаєш те, чого не знають інші, то треба інших інформувати, а не тарабанити із пустого в порожнє.
Якщо я пишу, то пишу те, про що думаю і нехай там супротивники інших ідей мене обзивають (бо не мають чим крити), мені байдуже. Це - людська невихованність!
І з таких невихованних людей сміється мій внук,а йому ще мало років. Але за ними майбутнє!
Я веду до чого? Якщо до влади будуть рватись такі, як наш депутат Кучер (тобто, його син і тому інше),
то краще нехай буде Мером Ладижина Коломейцев!
Написав: Антикор 2.08.2015 - 19:59
Уточнення для wansh Саме публікація списку претендентів на мера і партій, які будуть приймати участь у виборах важливе для виборців. Видно хто і як міняв партії і погляди. Я не публікую цього зараз тому, що не иаю матеріалу для порівняння. Друге, я не ображаю нікого, лише висловлюю свою думку на базі свого власного досвіду і відкритих джерел інформації.Третє: говорячи про те,що мер у 2010 прийшов шляхом зловживання службовим становищем я це довів у територіальній виборчій комісії.На жаль жодна партія і кандидати на мера не бачили і не бачать порушень з його боку, а гризуться між собою за депутатські крісл і крісло мера.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль