Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ-5 Мер Ладижина представив місту нового прокурора

Мер Ладижина представив місту нового прокурора

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3015_img_0277.jpg

25 грудня під час чергової 36 сесії Ладижинської міської ради міський голова Валерій Коломєйцев представив присутнім новопризначеного прокурора міста Нечепуренко Григорія Івановича.

- Сьогодні в цьому залі знаходиться новий прокурор міста Ладижина призначений наказом генерального прокурора, якого я із задоволенням вам представляю, - сказав міський голова.

Валерій Коломєйцев привітав Григорія Нечепуренко з призначенням та висловив сподівання, що в нашому місті пануватимуть законність та правопорядок.

Нагадаємо, офіційне представлення нового прокурора міста Ладижина відбулося 15 грудня цього року.
26 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 608 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль