Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Интервью, Відео Мер Ладижина дав відео-інтерв’ю в рамках програми "Людина року-2015»

Мер Ладижина дав відео-інтерв’ю в рамках програми "Людина року-2015»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3794_untitled.jpg

2 лютого у прес-центрі "Сегодня Мультимедиа", відбулося відео-інтерв'ю з Валерієм Коломєйцевим, міським головою Ладижина.

Інтерв’ю відбулось у рамках XX загальнонаціональної програми "Людина року-2015».

Нагадаємо, Валерій Коломєйцев претендує на здобуття титулу "Людина року-2015» у номінації «Міський голова року».

Отже, Валерій Коломєйцев розповів, які кар’єрні сходинки потрібно подолати для того щоб стати очільником міста. А також, охарактеризував своє бачення шляхів розвитку міста та соціальної політики міської влади.
3 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 1173 Коментарів: 1
Написав: pash 4.02.2016 - 12:42
Свій основний коментар і запитання до міського голови я зробив на порталі Lada FM із надією, що міський голова дасть відповідь...Правда, хто я для нього,коли він,майже "Людина року 2015"", а я просто житель міста, та і мене він відносить до опозиціонерів. До речі саме цей термін у нашому місті породив не хто інший як мер. А ось про термін менеджер наш міський голова щось загнув.Плагіат це чистої води.Данний термін вперше у нашому місті висловив В.В. Кондрицький. Про мера-двірника знову- байка-суботників було дійсно організовано ним кілька , але це взято не із НДР, а із совкових часів.А як проводились і чим закінчувались суботники відомо...Чай , кава і жарти це той самий анекдот про гумове "бревно для вождя"Так навести чистоту у нашому місті йому дійсно вдалось навести і підтримувати ...А ось якою ціною це вже питання інше...Далі буде- поки що детально вивчаю і порівнюю слова і діла....

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль