Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Интервью, Відео Мер Ладижина дав відео-інтерв’ю в рамках програми "Людина року-2015»

Мер Ладижина дав відео-інтерв’ю в рамках програми "Людина року-2015»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3794_untitled.jpg

2 лютого у прес-центрі "Сегодня Мультимедиа", відбулося відео-інтерв'ю з Валерієм Коломєйцевим, міським головою Ладижина.

Інтерв’ю відбулось у рамках XX загальнонаціональної програми "Людина року-2015».

Нагадаємо, Валерій Коломєйцев претендує на здобуття титулу "Людина року-2015» у номінації «Міський голова року».

Отже, Валерій Коломєйцев розповів, які кар’єрні сходинки потрібно подолати для того щоб стати очільником міста. А також, охарактеризував своє бачення шляхів розвитку міста та соціальної політики міської влади.
3 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 1447 Коментарів: 1
Написав: pash 4.02.2016 - 12:42
Свій основний коментар і запитання до міського голови я зробив на порталі Lada FM із надією, що міський голова дасть відповідь...Правда, хто я для нього,коли він,майже "Людина року 2015"", а я просто житель міста, та і мене він відносить до опозиціонерів. До речі саме цей термін у нашому місті породив не хто інший як мер. А ось про термін менеджер наш міський голова щось загнув.Плагіат це чистої води.Данний термін вперше у нашому місті висловив В.В. Кондрицький. Про мера-двірника знову- байка-суботників було дійсно організовано ним кілька , але це взято не із НДР, а із совкових часів.А як проводились і чим закінчувались суботники відомо...Чай , кава і жарти це той самий анекдот про гумове "бревно для вождя"Так навести чистоту у нашому місті йому дійсно вдалось навести і підтримувати ...А ось якою ціною це вже питання інше...Далі буде- поки що детально вивчаю і порівнюю слова і діла....

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль