Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Ладижинську ТЕС посилено охоронятимуть

Ладижинську ТЕС посилено охоронятимуть

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6893_oda.jpg

Під час щотижневої робочої наради з керівниками департаментів та служб Вінниччини голова обласної держадміністрації Анатолій Олійник наголосив на необхідності посилення заходів безпеки у області, пише Вінницький бізнес портал

Анатолій Олійник проінформував очільників структурних підрозділів ОДА про селекторну нараду з питань безпеки, що відбулася під головуванням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, та відзначив, що не лише керівництво держави, а й європейська спільнота занепокоєні можливістю переростання активних військових дій на Сході України у пряму агресію, континентальну війну.

Зокрема, до переліку об’єктів, які потребують посиленої охорони, потрапила і Ладижинська ТЕС.

«У суботу-неділю ми провели відповідні оперативні наради з очільниками силових структур, керівниками районів та представниками власників тих об’єктів інфраструктури, які є в переліку щодо посилення їх охорони: це і залізничні, автомобільні мости, електростанції, Ладижинська ТЕС», - повідомив голова облдержадміністрації.

Керівник області наголосив, що мешканці Вінниччини мають розуміти необхідність таких заходів та підставляти своє плече в інформуванні про незрозумілі речі, залишені без догляду, або ж про людей, які поводяться підозріло.

«Комплекс заходів з посилення безпеки дозволить нам спрацювати на випередження у можливих посяганнях на спокій наших людей. Тому прошу, щоб всі віднеслися до цього з розумінням та без паніки», - підкреслив Анатолій Олійник.

Читайте також: У Вінниці посилили заходи безпеки
3 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 588 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль