Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Ладижинську ТЕС посилено охоронятимуть

Ладижинську ТЕС посилено охоронятимуть

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6893_oda.jpg

Під час щотижневої робочої наради з керівниками департаментів та служб Вінниччини голова обласної держадміністрації Анатолій Олійник наголосив на необхідності посилення заходів безпеки у області, пише Вінницький бізнес портал

Анатолій Олійник проінформував очільників структурних підрозділів ОДА про селекторну нараду з питань безпеки, що відбулася під головуванням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, та відзначив, що не лише керівництво держави, а й європейська спільнота занепокоєні можливістю переростання активних військових дій на Сході України у пряму агресію, континентальну війну.

Зокрема, до переліку об’єктів, які потребують посиленої охорони, потрапила і Ладижинська ТЕС.

«У суботу-неділю ми провели відповідні оперативні наради з очільниками силових структур, керівниками районів та представниками власників тих об’єктів інфраструктури, які є в переліку щодо посилення їх охорони: це і залізничні, автомобільні мости, електростанції, Ладижинська ТЕС», - повідомив голова облдержадміністрації.

Керівник області наголосив, що мешканці Вінниччини мають розуміти необхідність таких заходів та підставляти своє плече в інформуванні про незрозумілі речі, залишені без догляду, або ж про людей, які поводяться підозріло.

«Комплекс заходів з посилення безпеки дозволить нам спрацювати на випередження у можливих посяганнях на спокій наших людей. Тому прошу, щоб всі віднеслися до цього з розумінням та без паніки», - підкреслив Анатолій Олійник.

Читайте також: У Вінниці посилили заходи безпеки
3 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 496 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль