Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Ладижинські депутати розпродають комунальну нерухомість

Ладижинські депутати розпродають комунальну нерухомість

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2474_img_0269.jpg

На останній сесії Ладижинської міської ради депутати прийняли рішення про продаж трьох об’єктів нерухомого майна, яке перебуває у комунальній власності.

Так, Галині Сімоненко продали нежитлову одноповерхову складську будівлю площею 23,3 кв. м по вул. Кравчика, 12 «в» за 24 тисячі 630,10 гривень.

Асоціація «Новосвіт» за 27 тисяч 988,40 гривень стала власником сходових клітин ресторану площею 57,9 кв. м по вул. Кравчика,4

Людмилі Колос за 25 тисяч 931,40 гривень продали підвал площею 27,8 кв. м, який знаходиться по вул. Прибережна,3

Нескладні підрахунки показують, що за продану комунальну нерухомість місцевий бюджет отримає близько 80 тисяч гривень.
1 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 452 Коментарів: 3
Написав: pasa28 1.01.2015 - 20:13
Як це продали підвал в ЖИТЛОВОМУ будинку по вул.Прибережна, 3 ????? Підвал належить житилям будинку!!!
Написав: Arhip 1.01.2015 - 20:19
Це видно той підвал, де колись була спортивна школа, яку звідти попросили.
Написав: La-la-La-la 1.01.2015 - 21:45
Юра28, завтра и твою квартирку эти ... продадут.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль