Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, RSS-Ladyjin Ладижинська міськрада підтримуватиме будівництво «доступного житла»

Ладижинська міськрада підтримуватиме будівництво «доступного житла»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9928_mr.jpg
Ладижинська міська рада розмістила у себе на сайті Проект рішення та аналіз регуляторного впливу «Про затвердження Положення про проведення конкурсу щодо визначення замовника (забудовника) будівництва доступного житла у м. Ладижин на 2014-2017 роки.
Положення розроблене відповідно до Програми житлового будівництва у м. Ладижин на 2014-2017 роки, затвердженої рішенням 30 сесії Ладижинської міської ради 6 скликання від 28.03.2014.

Положення про участь та про здійснення будівництва доступного житла у м. Ладижин на 2014-2017 роки розроблено для реалізації Програми житлового будівництва у м. Ладижин на 2014-2017 роки.
Це положення регулює порядок здійснення відбору громадян, які потребують поліпшення житлових умов та мають право на надання державної та місцевої підтримки для будівництва (придбання) доступного житла, формування Реєстру громадян для участі у програмі, надання земельних ділянок для будівництва об’єктів доступного житла у рамках програми, призначення замовника та вибору забудовника об’єкту будівництва доступного житла, фінансування та порядок здійснення будівництва об’єкту доступного житла, а також надання громадянам квартир після завершення будівництва об’єкту доступного житла.

Підтримка будівництва доступного житла Ладижинською міською радою полягає у цільовому безоплатному виділенні земельних ділянок для будівництва об’єктів доступного житла, а також у виділенні коштів із міського бюджету у межах наявного ресурсу.

Державна підтримка будівництва житла надається у розмірі та порядку, визначеному чинним законодавством України, здійснюється через надання пільгового кредиту або сплати до 30% вартості доступного житла.

Кандидатом на участь у програмі може бути громадянин України, який перебуває на квартирному обліку у м. Ладижин та потребує поліпшення житлових умов, середньомісячний сукупний дохід якого разом із членами сім’ї з розрахунку на одну особу не перевищує за даними Держкомстату п’ятикратного розміру середньомісячної заробітної плати у регіоні. Участь у програмі “Доступне житло“ громадянин може взяти лише один раз зі зняттям з квартирного обліку.

Для забудовників об’єктів будівництва доступного житла встановлено такі пільги:
1. Відведення земельних ділянок для будівництва доступного житла безоплатно та без проведення аукціонів.
2. Звільнення суб’єктів господарювання, що здійснюють будівництво доступного житла, від сплати відрахувань (внесків) на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури.
3. Забезпечення будівництва інженерних мереж і підведення їх коштом власників до земельної ділянки, на якій споруджується таке житло.
Джерело інформації: сайт Ладижинської міської ради

Нагадаємо, що будівництво 3-х поверхового житлового будинку на 24 квартири по вул. Піонерська, за програмою «Доступне житло» було розпочато у минулому році.
1 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 682 Коментарів: 1
Написав: Сергей 2.04.2014 - 02:20
все за

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль