Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, RSS-Ladyjin Ладижинська міськрада підтримуватиме будівництво «доступного житла»

Ладижинська міськрада підтримуватиме будівництво «доступного житла»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9928_mr.jpg
Ладижинська міська рада розмістила у себе на сайті Проект рішення та аналіз регуляторного впливу «Про затвердження Положення про проведення конкурсу щодо визначення замовника (забудовника) будівництва доступного житла у м. Ладижин на 2014-2017 роки.
Положення розроблене відповідно до Програми житлового будівництва у м. Ладижин на 2014-2017 роки, затвердженої рішенням 30 сесії Ладижинської міської ради 6 скликання від 28.03.2014.

Положення про участь та про здійснення будівництва доступного житла у м. Ладижин на 2014-2017 роки розроблено для реалізації Програми житлового будівництва у м. Ладижин на 2014-2017 роки.
Це положення регулює порядок здійснення відбору громадян, які потребують поліпшення житлових умов та мають право на надання державної та місцевої підтримки для будівництва (придбання) доступного житла, формування Реєстру громадян для участі у програмі, надання земельних ділянок для будівництва об’єктів доступного житла у рамках програми, призначення замовника та вибору забудовника об’єкту будівництва доступного житла, фінансування та порядок здійснення будівництва об’єкту доступного житла, а також надання громадянам квартир після завершення будівництва об’єкту доступного житла.

Підтримка будівництва доступного житла Ладижинською міською радою полягає у цільовому безоплатному виділенні земельних ділянок для будівництва об’єктів доступного житла, а також у виділенні коштів із міського бюджету у межах наявного ресурсу.

Державна підтримка будівництва житла надається у розмірі та порядку, визначеному чинним законодавством України, здійснюється через надання пільгового кредиту або сплати до 30% вартості доступного житла.

Кандидатом на участь у програмі може бути громадянин України, який перебуває на квартирному обліку у м. Ладижин та потребує поліпшення житлових умов, середньомісячний сукупний дохід якого разом із членами сім’ї з розрахунку на одну особу не перевищує за даними Держкомстату п’ятикратного розміру середньомісячної заробітної плати у регіоні. Участь у програмі “Доступне житло“ громадянин може взяти лише один раз зі зняттям з квартирного обліку.

Для забудовників об’єктів будівництва доступного житла встановлено такі пільги:
1. Відведення земельних ділянок для будівництва доступного житла безоплатно та без проведення аукціонів.
2. Звільнення суб’єктів господарювання, що здійснюють будівництво доступного житла, від сплати відрахувань (внесків) на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури.
3. Забезпечення будівництва інженерних мереж і підведення їх коштом власників до земельної ділянки, на якій споруджується таке житло.
Джерело інформації: сайт Ладижинської міської ради

Нагадаємо, що будівництво 3-х поверхового житлового будинку на 24 квартири по вул. Піонерська, за програмою «Доступне житло» було розпочато у минулому році.
1 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 695 Коментарів: 1
Написав: Сергей 2.04.2014 - 02:20
все за

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль