Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Ладижинська мерія програла в суді 10 мільйонів гривень

Ладижинська мерія програла в суді 10 мільйонів гривень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumbnail-20110916123222.jpg

20 січня цього року Господарський суд Вінницької області виніс рішення у скандальній справі в якій Ладижинська міська рада хотіла стягнути з Західенерго 10, 3 мільйона гривень недоплаченої плати за землю.

Ми вже неодноразово повідомляли про хід розгляду цієї справи і передбачали, що міська рада має всі шанси програти судову справу і як з’ясувалось наш прогноз повністю справдився.

Нагадаємо, що 30 грудня 2010 року Господарським судом Вінницької області було відкрито провадження у справі за позовом Ладижинської міської ради Вінницької області до ВАТ «Західенерго» в особі Ладижинської ТЕС про стягнення 10 350 128,64 грн. плати за землю.

28 квітня цього року Сихівський районний суд міста Львова завершив розгляд двох судових справ за позовом ПАТ «ДТЕК Західенерго» до виконавчого комітету Ладижинської міської Ради Вінницької області про визнання протиправним та скасування рішень виконкому якими Західенерго було нараховано збитки, заподіяні позивачем тимчасовим зайняттям земельних ділянок у м. Ладижин Вінницької області без відповідного оформлення плати за землю за їх використання. Крапку в цих справах вже поставив Вищий адміністративний суд, і всі рішення виконкому про нарахування збитків були скасовані.

То ж рішення Господарського суду Вінницької області цілком логічне зважаючи, що ладижинська мерія програла перед цим всі судові справи за позовом Західенерго, тому гучна заява мера відсудити для бюджету мільйони гривень залишилась лише обіцянкою та пустими словами.

Читайте також:

Місто Ладижин може втратити 44 мільйони гривень!
28 січень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 619 Коментарів: 1
Написав: nina 29.01.2015 - 09:37
Профффффессори. Хазяін! Великий!!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль